Vedo'70 Recreanten

Gorkum mix poule B

Spelers / Speelsters
Elly Bouter
Bart Bor
Piet Deelen
Robin Groen
Nico Blokland
Johan van Gelder
Dorien van Gelder
Chris Segerius
Everdien Dekker
Albert Don
Art van Eijl
Sjaak Bouwman
Corina de Jong
Arie de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woesndag 21.00 - 22.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 15.30

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Fluiten / Tellen
7000RGXB IH 01-01-1970 01:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Vedo'70 XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB EH 17-09-2019 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 De Copper / Hei- En Boeicop
7000RGXB CH 03-10-2019 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB HB 19-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000RGXB HD 26-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000RGXB JH 07-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 De Linde / Meerkerk
7000RGXB HI 16-11-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000RGXB GH 02-12-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Vedo'70 XR 1 Blokweer / Alblasserdam
7000RGXB HF 14-12-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000RGXB DH 10-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Vedo'70 XR 1 De Koels / Vuren
7000RGXB HC 18-01-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000RGXB BH 01-02-2020 16:30 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB HJ 07-03-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000RGXB HG 28-03-2020 15:30 28 mrt. 15:30: Vedo'70 XR 1 Smash'66 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000RGXB FH 31-03-2020 21:00 31 mrt. 21:00: Meteoor XR 1 Vedo'70 XR 1 Oosterbliek / Gorinchem
7000RGXB HE 18-04-2020 15:30 18 apr. 15:30: Vedo'70 XR 1 Set Up XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000RGXB IC 22-09-2020 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 De Copper / Hei- En Boeicop
7000RGXB GC 10-10-2020 00:00 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB EC 29-10-2020 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Vedo'70 XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB CD 07-11-2020 14:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB LC 12-11-2020 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB CA 28-11-2020 14:30 Vedo'70 XR 1 WHV XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB KC 07-12-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Vedo'70 XR 1 Blokweer / Alblasserdam
7000RGXB CI 16-01-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 Set Up XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB CG 30-01-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB BC 11-02-2021 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 De Linde / Meerkerk
7000RGXB CE 27-02-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB DC 02-03-2021 21:15 Meteoor XR 1 Vedo'70 XR 1 Oosterbliek / Gorinchem
7000RGXB CL 13-03-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB CB 20-03-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB AC 26-03-2021 20:30 WHV XR 2 Vedo'70 XR 1 De Wiel / Asperen
7000RGXB CK 10-04-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 Smash'66 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Fluiten / Tellen
7000D3I1 HD 09-10-2019 19:45 Vedo'70 DS 3 OKK '70 DS 3 Recreanten / Recreanten
7000D3I1 HJ 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Tilburg DS 8 Recreanten / Recreanten
7000D2B HI 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Recreanten / Jongens B
7000MA2C1 CD-1 14-12-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 VIA MA 1 Recreanten / Jongens B
7000H3E1 HF 14-12-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Atak'55 HS 4 Recreanten / Recreanten
7000D4E2 FE 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 4 Recreanten / Recreanten
7000H4E2 DE 07-03-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 VIA HS 1 Recreanten / Recreanten
7000MA2C2 DC 28-03-2020 14:00 28 mrt. 14:00: Vedo'70 MA 1 Vridos MA 1 Recreanten / Recreanten
7000D2B HE 18-04-2020 19:00 18 apr. 19:00: Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 4 Recreanten / Jongens B

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 0 0 0%
2 Volley Meerkerk'95 XR 1 0 0 0%
3 Vedo'70 XR 1 0 0 0%
4 Meteoor XR 1 0 0 0%
5 SNA XR 2 0 0 0%
6 Set Up XR 1 0 0 0%
7 Smash'66 XR 1 0 0 0%
8 VIA XR 2 0 0 0%
9 WHV XR 2 0 0 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
929248 18-04-2020 16:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
929293 18-04-2020 15:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
929300 16-04-2020 21:15 donderdag 16 april 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929307 16-04-2020 20:30 donderdag 16 april 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929265 03-04-2020 20:30 vrijdag 3 april 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
929279 31-03-2020 21:00 dinsdag 31 maart 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
929272 31-03-2020 20:00 dinsdag 31 maart 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
929295 28-03-2020 15:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
929302 26-03-2020 21:15 donderdag 26 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929309 26-03-2020 20:30 donderdag 26 maart 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929243 21-03-2020 18:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
929250 19-03-2020 19:30 donderdag 19 maart 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
929281 17-03-2020 21:00 dinsdag 17 maart 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
929288 16-03-2020 19:45 maandag 16 maart 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
929304 12-03-2020 21:15 donderdag 12 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929311 12-03-2020 20:30 donderdag 12 maart 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929297 07-03-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-15, 25-18, 25-13, 25-13
929259 06-03-2020 20:30 Serve'68 XR 1 VIA XR 2 2-2 22-25, 25-12, 25-23, 19-25
929266 03-03-2020 20:00 Set Up XR 1 SNA XR 2 0-4 16-25, 18-25, 23-25, 11-25
944810 21-02-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Set Up XR 1 3-1 28-26, 25-23, 25-21, 13-25
929246 18-02-2020 20:15 SNA XR 2 Smash'66 XR 1 2-2 25-22, 22-25, 25-22, 23-25
929244 15-02-2020 16:30 SNA XR 2 Set Up XR 1 4-0 25-7, 25-16, 25-18, 25-12
929286 10-02-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 16-25, 20-25, 25-18, 25-22
929245 08-02-2020 18:30 SNA XR 2 Meteoor XR 1 1-3 22-25, 18-25, 25-21, 23-25
929313 06-02-2020 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-11, 25-14, 25-21, 25-22
929252 06-02-2020 19:30 VIA XR 2 Set Up XR 1 1-3 25-22, 8-25, 14-25, 17-25
929247 01-02-2020 16:30 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 3-1 27-25, 25-9, 25-14, 22-25
929275 28-01-2020 21:00 Meteoor XR 1 VIA XR 2 4-0 25-16, 25-15, 25-11, 25-20
929268 28-01-2020 20:00 Set Up XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 25-19, 19-25, 25-21, 11-25
929282 27-01-2020 19:45 Smash'66 XR 1 SNA XR 2 0-4 23-25, 18-25, 19-25, 20-25
929261 24-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Meteoor XR 1 3-1 25-19, 15-25, 25-15, 25-22
929254 23-01-2020 19:30 VIA XR 2 Smash'66 XR 1 1-3 22-25, 25-11, 16-25, 15-25
929291 18-01-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 2-2 24-26, 28-30, 25-11, 25-15
929298 16-01-2020 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 SNA XR 2 0-4 21-25, 11-25, 11-25, 12-25
929277 14-01-2020 21:00 Meteoor XR 1 Set Up XR 1 2-2 18-25, 25-12, 17-25, 25-17
929284 13-01-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 21-25, 25-16, 22-25, 25-23
929249 11-01-2020 18:30 SNA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-11, 25-15, 25-19, 25-8
929263 10-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 25-23, 25-12, 15-25, 23-25
929256 09-01-2020 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 15-25, 19-25, 14-25, 25-22
929270 07-01-2020 20:00 Set Up XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 28-26, 23-25, 25-22, 25-15
929294 14-12-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 25-16, 24-26, 18-25, 25-17
929301 12-12-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Set Up XR 1 0-4 17-25, 12-25, 23-25, 13-25
929308 12-12-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Serve'68 XR 1 1-3 11-25, 18-25, 25-18, 19-25
929278 10-12-2019 21:00 Meteoor XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 21-25, 25-19, 25-13, 25-22
929273 03-12-2019 20:00 Set Up XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 2-2 25-6, 25-11, 15-25, 18-25
929287 02-12-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 25-16, 9-25, 24-26, 25-20
929242 30-11-2019 18:30 SNA XR 2 VIA XR 2 4-0 25-17, 25-15, 25-10, 25-20
929303 28-11-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Smash'66 XR 1 0-4 19-25, 11-25, 18-25, 16-25
929310 28-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Meteoor XR 1 1-3 12-25, 8-25, 26-24, 10-25
929260 22-11-2019 20:30 vrijdag 22 november 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
929280 19-11-2019 21:00 Meteoor XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 2-2 20-25, 20-25, 25-19, 25-13
929296 16-11-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 18-25, 25-10, 25-18, 25-22
929258 15-11-2019 20:30 Serve'68 XR 1 SNA XR 2 1-3 23-25, 25-22, 18-25, 16-25
929289 11-11-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 25-17, 25-13, 24-26, 25-10
929253 09-11-2019 15:00 VIA XR 2 Meteoor XR 1 2-2 13-25, 28-26, 25-23, 6-25
929312 07-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 15-25, 22-25, 25-18, 28-26
929251 07-11-2019 19:30 VIA XR 2 Serve'68 XR 1 1-3 16-25, 25-16, 13-25, 19-25
929305 31-10-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-7, 25-5, 25-16, 25-19
929267 29-10-2019 20:00 Set Up XR 1 VIA XR 2 3-1 17-25, 25-23, 25-20, 25-22
929292 26-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-23, 20-25, 25-10, 25-18
929274 22-10-2019 21:00 Meteoor XR 1 SNA XR 2 1-3 25-27, 25-22, 16-25, 17-25
929290 19-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 4-0 25-13, 25-19, 25-12, 25-14
929276 15-10-2019 21:00 Meteoor XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-21, 16-25, 25-12, 27-25
929283 07-10-2019 19:45 Smash'66 XR 1 VIA XR 2 3-1 22-25, 25-10, 25-22, 25-14
929262 04-10-2019 20:30 Serve'68 XR 1 Smash'66 XR 1 2-2 25-19, 25-23, 27-29, 18-25
929255 03-10-2019 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 1-3 21-25, 25-18, 11-25, 13-25
929269 01-10-2019 20:00 Set Up XR 1 Meteoor XR 1 1-3 25-23, 22-25, 11-25, 15-25
929299 26-09-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 VIA XR 2 4-0 25-20, 25-23, 25-14, 25-15
929306 26-09-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 SNA XR 2 0-4 15-25, 10-25, 12-25, 16-25
929285 23-09-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Set Up XR 1 3-1 25-15, 25-14, 14-25, 25-19
929264 20-09-2019 20:30 Serve'68 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 25-17, 17-25, 24-26, 22-25
929257 19-09-2019 19:30 VIA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 26-28, 25-13, 25-20, 25-18
929271 17-09-2019 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-22, 25-19, 25-13, 25-18