Vedo'70 Jongens B

Spelers / Speelsters
Christiaan de Wit,
Daniel van der Ham,
Thomas van Hoorne,
Luca Scheurwater,
Iwan van Gelder,
Jos Verhaar,
Daan Woning,
Lisa Den Hartog

Trainer / Coach
Hans Koster

Trainingsdag en tijd
donderdag 19.00 - 20.15

Wedstrijddag en tijd
zaterdag 14:30

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Fluiten / Tellen
7000JB2C1 DA 01-01-1970 01:00 Vedo'70 JB 1 OKK '70 JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3
7000JC1B1 DE 19-10-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Spirit JC 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JC1B1 CD-1 26-10-2019 12:45 Vridos JC 1 Vedo'70 JC 1 Neerpolder / Giessenburg
7000JC1B1 DC 02-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Vridos JC 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JC1B1 AD 05-11-2019 18:15 Next Volley Dordrecht JC 2 Vedo'70 JC 1 De Dijk / Dordrecht
7000JC1B1 BD 09-11-2019 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vedo'70 JC 1 De Reiger / Groot-ammers
7000JC1B1 DA 16-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JC1B1 ED 23-11-2019 16:30 Spirit JC 1 Vedo'70 JC 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000JC1B1 DE-1 30-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Spirit JC 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JC1B1 CD 07-12-2019 14:45 Vridos JC 1 Vedo'70 JC 1 Neerpolder / Giessenburg
7000JC1B1 DB 14-12-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JB2B2 BD 11-01-2020 16:45 Minerva JB 1 Vedo'70 JB 1 Dillenburcht / Drunen
7000JB2B2 CD 25-01-2020 14:45 Podarwic JB 1 Vedo'70 JB 1 Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd ...
7000JB2B2 DB 01-02-2020 15:30 Vedo'70 JB 1 Minerva JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JB2B2 ED 08-02-2020 09:30 VIA JB 1 Vedo'70 JB 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000JB2B2 DE 20-02-2020 19:00 Vedo'70 JB 1 VIA JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000JB2B2 DC 07-03-2020 15:30 Vedo'70 JB 1 Podarwic JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JB2B2 FD 21-03-2020 13:00 21 mrt. 13:00: Voleco/VC Krimpen JB... Vedo'70 JB 1 De Drie Maenen / Ouderkerk Aan Den ...
7000JB2B2 DF 28-03-2020 15:30 28 mrt. 15:30: Vedo'70 JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JB2B2 AD 04-04-2020 14:30 4 apr. 14:30: Flits JB 1 Vedo'70 JB 1 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000JB2B2 DA 18-04-2020 15:30 18 apr. 15:30: Vedo'70 JB 1 Flits JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Meisjes A / Meisjes A
7000JB2C1 FD 26-09-2020 13:30 Vridos JB 1 Vedo'70 JB 1 De Giessenhal / Giessenburg
7000JB2C1 DE 03-10-2020 14:30 Vedo'70 JB 1 VIA JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2
7000JB2C1 AD 10-10-2020 13:00 OKK '70 JB 1 Vedo'70 JB 1 De Appelgaard / Hardinxveld-giessen...
7000JB2C1 DF 17-10-2020 14:30 Vedo'70 JB 1 Vridos JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1
7000JB2C1 CD 31-10-2020 10:00 VC WIK Groot-Ammers JB 1 Vedo'70 JB 1 De Reiger / Groot-ammers
7000JB2C1 DC 07-11-2020 14:30 Vedo'70 JB 1 VC WIK Groot-Ammers JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1
7000JB2C1 ED 14-11-2020 09:30 VIA JB 1 Vedo'70 JB 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000JB2C1 DB 28-11-2020 14:30 Vedo'70 JB 1 Next Volley Dordrecht JB 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1
7000JB2C1 BD 12-12-2020 13:00 Next Volley Dordrecht JB 2 Vedo'70 JB 1 De Dijk / Dordrecht

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Fluiten / Tellen
7000MA2C1 CD 19-10-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 VIA MA 1 Dames 2 / Jongens B
7000D2C IJ 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 Heren 1 / Jongens B
7000MA2C1 CB 14-11-2019 20:00 Vedo'70 MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 Dames 1 / Jongens B
7000D2C IH 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 Dames 2 / Jongens B
7000D2B HI 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Recreanten / Jongens B
7000MA2C1 CE 30-11-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 Vridos MA 1 Heren 1 / Jongens B
7000H3E1 HL 30-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Gepidae HS 4 Dames 3 / Jongens B
7000MA2C1 CD-1 14-12-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 VIA MA 1 Recreanten / Jongens B
7000H4E2 DA 18-01-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 Dames 1 / Jongens B
7000MA2C2 DB 01-02-2020 14:00 Vedo'70 MA 1 VC 't Aogje MA 1 Dames 2 / Jongens B
7000MA2C2 DA 07-03-2020 14:00 Vedo'70 MA 1 Ovoco MA 1 Dames 3 / Jongens B
7000D2C IF 28-03-2020 17:15 28 mrt. 17:15: Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 Heren 1 / Jongens B
7000D2B HG 28-03-2020 19:00 28 mrt. 19:00: Vedo'70 DS 2 Flits DS 2 Not set / Jongens B
7000D2B HE 18-04-2020 19:00 18 apr. 19:00: Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 4 Recreanten / Jongens B
7000D2B HD 26-09-2020 18:30 Flits DS 2 Vedo'70 DS 2

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Sorry, geen uitslagen bekend voor dit team!

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
956199 18-04-2020 17:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB Ouderkerk aan den IJssel
956188 18-04-2020 15:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
956195 15-04-2020 18:45 woensdag 15 april 45, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
956187 04-04-2020 14:45 zaterdag 4 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
956175 04-04-2020 14:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
956194 04-04-2020 09:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
956181 28-03-2020 16:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: De Brug, Aziƫlaan 43, 5152JB Drunen
956192 28-03-2020 15:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
956184 21-03-2020 14:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
956201 21-03-2020 13:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB Ouderkerk aan den IJssel
956193 21-03-2020 09:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
956176 19-03-2020 20:00 donderdag 19 maart 00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
956179 14-03-2020 15:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen
956202 14-03-2020 14:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: De Bakwetering, Nicolaas Beetsstraat 403, 2941TN Lekkerkerk
956190 07-03-2020 15:30 Vedo'70 JB 1 Podarwic JB 1 1-3 16-25, 19-25, 25-21, 12-25
956177 07-03-2020 12:30 Flits JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 3-1 25-11, 25-19, 25-27, 25-13
956191 20-02-2020 19:00 Vedo'70 JB 1 VIA JB 1 0-4 21-25, 18-25, 22-25, 17-25
956174 15-02-2020 14:30 Flits JB 1 Podarwic JB 1 4-0 25-20, 25-22, 26-24, 25-23
956182 08-02-2020 15:15 Minerva JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 1-3 12-25, 17-25, 22-25, 25-22
956183 08-02-2020 14:45 Podarwic JB 1 Flits JB 1 0-4 25-27, 23-25, 16-25, 17-25
956196 08-02-2020 09:30 VIA JB 1 Vedo'70 JB 1 3-1 25-20, 25-11, 25-16, 12-25
956198 03-02-2020 18:15 Voleco/VC Krimpen JB 2 Flits JB 1 2-3 25-20, 25-18, 13-25, 20-25, 10-15
956189 01-02-2020 15:30 Vedo'70 JB 1 Minerva JB 1 3-1 28-26, 25-21, 25-17, 11-25
956178 25-01-2020 15:15 Minerva JB 1 Flits JB 1 1-3 25-19, 18-25, 20-25, 19-25
956185 25-01-2020 14:45 Podarwic JB 1 Vedo'70 JB 1 4-0 25-14, 25-14, 25-16, 25-22
956197 25-01-2020 09:30 VIA JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 3-1 25-23, 25-13, 25-9, 21-25
956173 18-01-2020 14:30 Flits JB 1 Minerva JB 1 2-3 25-17, 21-25, 25-20, 21-25, 6-15
956200 18-01-2020 13:00 Voleco/VC Krimpen JB 2 Podarwic JB 1 3-1 25-18, 25-18, 25-22, 23-25
956180 11-01-2020 16:45 Minerva JB 1 Vedo'70 JB 1 3-1 25-19, 25-20, 22-25, 27-25
956186 11-01-2020 14:45 Podarwic JB 1 VIA JB 1 3-1 26-24, 25-22, 19-25, 25-16
856016 14-12-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 4-0 25-23, 25-23, 26-24, 25-19
856010 14-12-2019 13:00 Vridos JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-18, 25-11, 25-12, 25-14
901869 07-12-2019 16:30 Spirit JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-9, 25-7, 25-9, 25-14
856013 07-12-2019 14:45 Vridos JC 1 Vedo'70 JC 1 3-1 25-23, 25-23, 14-25, 26-24
901868 30-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Spirit JC 1 2-3 22-25, 25-17, 25-19, 22-25, 6-15
859482 30-11-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 VC WIK Groot-Ammers JC 1 0-4 11-25, 18-25, 20-25, 11-25
901873 23-11-2019 16:30 Spirit JC 1 Vedo'70 JC 1 3-2 25-21, 25-16, 22-25, 13-25, 15-11
856002 23-11-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 Vridos JC 1 0-4 16-25, 6-25, 15-25, 17-25
856015 16-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-17, 25-19, 25-19, 25-17
856012 16-11-2019 11:30 Vridos JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 2-3 25-22, 22-25, 18-25, 25-18, 9-15
901864 09-11-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 Spirit JC 1 0-4 13-25, 16-25, 7-25, 10-25
856009 09-11-2019 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vedo'70 JC 1 1-3 14-25, 25-20, 16-25, 18-25
940604 05-11-2019 18:15 Next Volley Dordrecht JC 2 Vedo'70 JC 1 0-4 13-25, 16-25, 20-25, 17-25
856018 02-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Vridos JC 1 3-1 23-25, 26-24, 25-12, 25-20
901865 02-11-2019 12:00 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Spirit JC 1 1-3 11-25, 17-25, 6-25, 25-22
901870 26-10-2019 14:30 Spirit JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-10, 25-12, 25-10, 25-16
856014 26-10-2019 12:45 Vridos JC 1 Vedo'70 JC 1 0-4 18-25, 11-25, 7-25, 21-25
901867 19-10-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Spirit JC 1 3-1 20-25, 25-14, 25-17, 25-17
856008 18-10-2019 19:15 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vridos JC 1 1-3 18-25, 25-20, 22-25, 21-25
901866 12-10-2019 13:00 Vridos JC 1 Spirit JC 1 1-3 21-25, 15-25, 16-25, 25-23
856005 12-10-2019 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-14, 25-14, 25-13, 25-16
901871 05-10-2019 14:30 Spirit JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 3-1 25-11, 25-15, 25-9, 21-25
856003 28-09-2019 12:45 zaterdag 28 september 45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
856007 28-09-2019 10:00 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vridos JC 1 1-3 19-25, 25-19, 19-25, 7-25
901872 21-09-2019 12:30 Spirit JC 1 Vridos JC 1 3-1 15-25, 25-23, 25-17, 25-22
856001 21-09-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 VC WIK Groot-Ammers JC 1 0-4 6-25, 21-25, 15-25, 14-25