Vedo'70 Heren 1

3e Klasse D

Spelers / Speelsters
Rene van Boheemen
Willem Klop
Hans Koster
Guus Pijpers
Rob Tetteroo
Tijmen van Looijen
Kees Jan van Hoorne
Guido de Jong
Christiaan Lammens

Trainer / Coach
Majo Thielman

Trainingsdag en tijd
Donderdag 20.30 - 22.00

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 19.00

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000H3D DI 21-09-2018 19:45 OKK '70 HS 5 Vedo'70 HS 1 De Appelgaard / Hardinxveld-giessen...
7000H3D IC 29-09-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Volley2B HS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3D BI 05-10-2018 20:00 SNA HS 2 Vedo'70 HS 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000H3D IA 13-10-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Voltena HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Jongens C
7000H3D KI 25-10-2018 21:00 VIA HS 1 Vedo'70 HS 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000H3D IJ 03-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3D IL 10-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Spirit HS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Jongens C
7000H3D HI 21-11-2018 21:00 WHV HS 3 Vedo'70 HS 1 De Wiel / Asperen
7000H3D IG 24-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3D FI 07-12-2018 21:15 Move4U HS 6 Vedo'70 HS 1 Sporthal Holy / Vlaardingen
7000H3D IE 15-12-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3D CI 12-01-2019 14:00 Volley2B HS 6 Vedo'70 HS 1 De Ackers / Bergschenhoek
7000H3D IB 19-01-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 SNA HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3D AI 26-01-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3D IK 02-02-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VIA HS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3D JI 09-02-2019 16:45 Podarwic HS 2 Vedo'70 HS 1 Sport- & Evenlocatie de Maayenboger...
7000H3D LI 16-02-2019 16:00 Spirit HS 5 Vedo'70 HS 1 Vrijenburgpoort / Barendrecht
7000H3D IH 23-02-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 WHV HS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Jongens C
7000H3D GI 12-03-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Vedo'70 HS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000H3D IF 23-03-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Move4U HS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Jongens C
7000H3D EI 06-04-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 Vedo'70 HS 1 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3D ID 13-04-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 OKK '70 HS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000D2C HD 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 5
7000D2C HB 13-10-2018 14:00 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2
7000D2C HK 03-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 City Bril Krimpen DS 2
7000D3F JH 10-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4
7000RGXB HF 24-11-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2
7000D2C HL 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Haaften Kwiek DS 1
7000D2C HI 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 4
7000D2C HF 16-01-2019 20:30 Vedo'70 DS 1 Move4U DS 3
7000D2C HC 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3
7000D2C HA 02-02-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vollido DS 2
7000JC1C2 CB 07-03-2019 19:00 Vedo'70 JC 1 Podarwic JC 1
7000RGXB HE 16-03-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2
7000D2C HG 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 9
7000D2C HE 13-04-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 VOKO DS 2

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 WHV HS 3 64 16 80%
2 Vedo'70 HS 1 61 16 76%
3 Move4U HS 6 56 14 80%
4 Podarwic HS 2 56 15 75%
5 VC WIK Groot-Ammers HS 7 44 14 63%
6 Voltena HS 2 40 16 50%
7 OKK '70 HS 5 36 16 45%
8 Spirit HS 5 32 15 43%
9 Haaften Kwiek HS 3 27 15 36%
10 VIA HS 1 22 15 29%
11 SNA HS 2 11 15 15%
12 Volley2B HS 6 1 15 1%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
583324 09-02-2019 16:45 Podarwic HS 2 Vedo'70 HS 1 4-0 25-18, 25-18, 25-18, 25-19
657732 09-02-2019 16:30 SNA HS 2 Move4U HS 6 0-4 16-25, 14-25, 14-25, 12-25
583241 09-02-2019 15:30 Voltena HS 2 VC WIK Groot-Ammers HS 7 1-3 22-25, 14-25, 28-26, 19-25
583249 09-02-2019 14:00 Volley2B HS 6 Haaften Kwiek HS 3 0-4 18-25, 18-25, 21-25, 16-25
583266 08-02-2019 21:00 OKK '70 HS 5 Spirit HS 5 1-3 27-25, 24-26, 22-25, 22-25
583333 07-02-2019 21:00 VIA HS 1 WHV HS 3 0-4 13-25, 15-25, 13-25, 8-25
583315 02-02-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VIA HS 1 4-0 25-16, 25-11, 25-14, 25-19
583297 02-02-2019 17:00 WHV HS 3 Voltena HS 2 4-0 25-19, 25-23, 25-11, 25-17
583269 02-02-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 OKK '70 HS 5 2-3 22-25, 27-25, 23-25, 25-20, 12-15
657734 31-01-2019 20:00 SNA HS 2 WHV HS 3 0-4 18-25, 14-25, 17-25, 15-25
583276 26-01-2019 19:00 Haaften Kwiek HS 3 Spirit HS 5 1-3 22-25, 9-25, 25-23, 19-25
583243 26-01-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 23-25, 18-25, 28-26, 25-18, 15-10
583251 26-01-2019 14:00 Volley2B HS 6 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 17-25, 17-25, 13-25, 18-25
583260 25-01-2019 20:30 OKK '70 HS 5 Move4U HS 6 0-4 12-25, 19-25, 20-25, 25-27
583335 24-01-2019 21:00 VIA HS 1 Podarwic HS 2 0-4 13-25, 9-25, 14-25, 14-25
657745 19-01-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 SNA HS 2 4-0 25-14, 25-12, 25-8, 25-13
583298 19-01-2019 17:00 WHV HS 3 Volley2B HS 6 4-0 25-14, 25-9, 25-6, 25-3
583317 19-01-2019 16:45 Podarwic HS 2 Voltena HS 2 4-0 25-21, 27-25, 25-15, 25-21
583346 19-01-2019 16:00 Spirit HS 5 VIA HS 1 2-3 25-19, 27-29, 25-14, 22-25, 8-15
583280 18-01-2019 21:15 Move4U HS 6 Haaften Kwiek HS 3 4-0 25-11, 25-23, 25-11, 25-16
583289 15-01-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 OKK '70 HS 5 3-1 7-25, 25-21, 25-22, 25-16
583341 12-01-2019 16:00 Spirit HS 5 Move4U HS 6 0-4 21-25, 14-25, 9-25, 14-25
583245 12-01-2019 15:30 Voltena HS 2 VIA HS 1 3-1 23-25, 25-20, 25-16, 25-18
657736 12-01-2019 14:30 SNA HS 2 Podarwic HS 2 0-4 13-25, 16-25, 11-25, 12-25
583253 12-01-2019 14:00 Volley2B HS 6 Vedo'70 HS 1 0-4 13-25, 8-25, 9-25, 11-25
583262 11-01-2019 20:30 OKK '70 HS 5 WHV HS 3 1-3 20-25, 25-14, 24-26, 22-25
657748 07-01-2019 19:30 Spirit HS 5 SNA HS 2 4-0 25-22, 25-11, 25-12, 25-18
583310 15-12-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 4-0 25-15, 25-20, 25-20, 25-9
583301 15-12-2018 17:00 WHV HS 3 Move4U HS 6 3-1 25-17, 30-28, 25-22, 25-27
583319 15-12-2018 16:45 Podarwic HS 2 OKK '70 HS 5 3-2 25-20, 25-17, 20-25, 18-25, 15-8
657727 15-12-2018 15:30 Voltena HS 2 SNA HS 2 3-1 25-18, 25-20, 26-24, 21-25
583328 13-12-2018 21:00 VIA HS 1 Volley2B HS 6 4-0 25-18, 25-18, 27-25, 25-18
583296 11-12-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Spirit HS 5 1-3 25-18, 18-25, 23-25, 18-25
583247 08-12-2018 15:45 Volley2B HS 6 Voltena HS 2 0-4 14-25, 18-25, 18-25, 10-25
583274 08-12-2018 13:00 Haaften Kwiek HS 3 Podarwic HS 2 0-4 13-25, 16-25, 19-25, 6-25
583283 07-12-2018 21:15 Move4U HS 6 Vedo'70 HS 1 1-3 21-25, 18-25, 24-26, 25-23
583265 07-12-2018 20:30 OKK '70 HS 5 VIA HS 1 3-1 25-18, 25-22, 25-15, 20-25
583292 04-12-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 WHV HS 3 1-3 18-25, 23-25, 25-17, 23-25
657733 01-12-2018 16:30 SNA HS 2 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 16-25, 11-25, 21-25, 25-27
583250 01-12-2018 13:45 Volley2B HS 6 Move4U HS 6 0-4 8-25, 12-25, 18-25, 17-25
583312 24-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 3-2 22-25, 22-25, 28-26, 25-17, 15-13
583306 24-11-2018 17:00 WHV HS 3 Spirit HS 5 3-1 25-19, 25-14, 25-10, 22-25
583321 24-11-2018 16:45 Podarwic HS 2 Move4U HS 6 1-3 25-16, 23-25, 17-25, 17-25
657729 24-11-2018 16:30 SNA HS 2 Volley2B HS 6 3-1 25-13, 16-25, 25-20, 25-16
583238 24-11-2018 15:30 Voltena HS 2 OKK '70 HS 5 0-4 16-25, 25-27, 18-25, 14-25
583330 24-11-2018 12:30 VIA HS 1 Haaften Kwiek HS 3 1-3 20-25, 25-17, 16-25, 22-25
583303 21-11-2018 21:00 WHV HS 3 Vedo'70 HS 1 1-3 25-22, 22-25, 13-25, 21-25
583338 17-11-2018 16:00 Spirit HS 5 Volley2B HS 6 4-0 25-15, 25-12, 25-9, 25-22
583267 17-11-2018 13:00 Haaften Kwiek HS 3 Voltena HS 2 1-3 25-27, 18-25, 22-25, 25-16
657740 16-11-2018 19:45 OKK '70 HS 5 SNA HS 2 4-0 25-13, 25-13, 25-15, 25-13
583294 13-11-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Podarwic HS 2 3-1 25-20, 25-16, 25-20, 19-25
583316 10-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Spirit HS 5 4-0 25-19, 25-18, 25-17, 25-15
657731 10-11-2018 18:00 SNA HS 2 Haaften Kwiek HS 3 3-1 25-11, 23-25, 25-23, 25-23
583323 10-11-2018 16:45 Podarwic HS 2 WHV HS 3 1-3 25-14, 24-26, 21-25, 15-25
583240 10-11-2018 15:30 Voltena HS 2 Move4U HS 6 2-3 25-20, 23-25, 21-25, 25-23, 7-15
583248 10-11-2018 14:00 Volley2B HS 6 OKK '70 HS 5 0-4 9-25, 6-25, 8-25, 11-25
583332 08-11-2018 21:00 VIA HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 14-25, 19-25, 24-26, 18-25
583314 03-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 2 2-3 25-14, 25-21, 14-25, 14-25, 13-15
583339 03-11-2018 16:00 Spirit HS 5 OKK '70 HS 5 0-4 11-25, 11-25, 20-25, 12-25
583268 03-11-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 3 Volley2B HS 6 4-0 25-16, 25-14, 25-14, 25-15
583305 03-11-2018 13:00 WHV HS 3 VIA HS 1 4-0 25-7, 25-15, 25-17, 25-20
583287 30-10-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Voltena HS 2 0-4 23-25, 16-25, 15-25, 16-25
583326 27-10-2018 16:45 Podarwic HS 2 Spirit HS 5 2-3 25-18, 22-25, 21-25, 25-20, 11-15
583242 27-10-2018 15:30 Voltena HS 2 WHV HS 3 3-2 25-15, 21-25, 26-24, 15-25, 15-10
657742 26-10-2018 19:30 Move4U HS 6 SNA HS 2 3-1 25-9, 22-25, 25-16, 25-10
583334 25-10-2018 21:00 VIA HS 1 Vedo'70 HS 1 1-3 18-25, 19-25, 25-22, 12-25
583259 24-10-2018 20:45 OKK '70 HS 5 Haaften Kwiek HS 3 2-3 25-22, 23-25, 25-12, 21-25, 10-15
583272 20-10-2018 14:00 Haaften Kwiek HS 3 WHV HS 3 0-4 18-25, 7-25, 12-25, 19-25
583261 19-10-2018 20:30 OKK '70 HS 5 VC WIK Groot-Ammers HS 7 1-3 18-25, 21-25, 25-20, 12-25
657744 13-10-2018 19:00 WHV HS 3 SNA HS 2 4-0 25-14, 25-21, 25-9, 25-16
583307 13-10-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Voltena HS 2 3-1 21-25, 25-22, 25-20, 25-14
583325 13-10-2018 16:45 Podarwic HS 2 VIA HS 1 4-0 25-12, 25-13, 25-10, 25-18
583340 13-10-2018 16:00 Spirit HS 5 Haaften Kwiek HS 3 2-3 27-25, 18-25, 25-21, 21-25, 8-15
583279 12-10-2018 21:15 Move4U HS 6 OKK '70 HS 5 3-1 25-22, 25-14, 17-25, 25-18
583288 09-10-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Volley2B HS 6 4-0 25-14, 25-4, 25-23, 25-18
583270 06-10-2018 19:00 Haaften Kwiek HS 3 Move4U HS 6 1-3 16-25, 25-23, 22-25, 17-25
583244 06-10-2018 15:30 Voltena HS 2 Podarwic HS 2 0-4 20-25, 17-25, 18-25, 24-26
583252 06-10-2018 14:00 Volley2B HS 6 WHV HS 3 0-4 7-25, 13-25, 13-25, 13-25
657735 05-10-2018 20:00 SNA HS 2 Vedo'70 HS 1 1-3 18-25, 23-25, 25-15, 15-25
583336 04-10-2018 21:00 VIA HS 1 Spirit HS 5 3-1 25-16, 19-25, 25-22, 25-21
583290 02-10-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Haaften Kwiek HS 3 3-1 25-7, 25-21, 25-15, 23-25
583308 29-09-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Volley2B HS 6 4-0 25-13, 25-19, 25-11, 25-11
583299 29-09-2018 17:00 WHV HS 3 OKK '70 HS 5 1-3 23-25, 25-17, 25-27, 20-25
657746 29-09-2018 16:45 Podarwic HS 2 SNA HS 2 4-0 25-13, 25-21, 25-13, 25-20
583286 28-09-2018 21:15 Move4U HS 6 Spirit HS 5 4-0 25-17, 25-16, 25-13, 25-16
583327 27-09-2018 21:00 VIA HS 1 Voltena HS 2 1-3 22-25, 25-13, 17-25, 18-25
657737 22-09-2018 16:30 SNA HS 2 VIA HS 1 0-4 24-26, 21-25, 22-25, 19-25
583337 22-09-2018 16:00 Spirit HS 5 Voltena HS 2 1-3 20-25, 25-22, 12-25, 25-27
583254 22-09-2018 15:45 Volley2B HS 6 Podarwic HS 2 0-4 7-25, 17-25, 17-25, 19-25
583281 21-09-2018 21:15 Move4U HS 6 VC WIK Groot-Ammers HS 7 4-0 25-17, 25-22, 25-20, 25-22
583263 21-09-2018 19:45 OKK '70 HS 5 Vedo'70 HS 1 1-3 22-25, 23-25, 12-25, 27-25