Vedo'70 Heren 1

3e Klasse E

Spelers / Speelsters
Rene van Boheemen
Willem Klop
Hans Koster
Guus Pijpers
Rob Tetteroo
Christiaan Lammens
Majo Thielman
Hauke Boer
Bart Schouten

Trainingsdag en tijd
Donderdag 20.30 - 22.00

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 19.00

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Fluiten / Tellen
7000H3E1 EH 17-10-2019 19:30 ROWI HS 3 Vedo'70 HS 1 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E1 HD 19-10-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3E1 CH 26-10-2019 11:00 Volley Tilburg HS 7 Vedo'70 HS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000H3E1 HK 02-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VVC-Vught HS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3E1 JH 09-11-2019 14:00 Hands up HS 3 Vedo'70 HS 1 De Run / Berlicum Nb
7000H3E1 AH 23-11-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E1 HL 30-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Gepidae HS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Jongens C
7000H3E1 GH 07-12-2019 16:00 Condor HS 3 Vedo'70 HS 1 De Werft / Kaatsheuvel
7000H3E1 HF 14-12-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Atak'55 HS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Fluiten / Tellen
7000D2C IL 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 Heren 1 / Heren 1
7000D2C IJ 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 Heren 1 / Jongens C
7000MA2C1 CE 30-11-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 Vridos MA 1 Heren 1 / Jongens C
7000D3I1 HG 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 4 Heren 1 / Heren 1
7000D2C IE 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 Heren 1 / Heren 1

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Hands up HS 3 33 8 83%
2 Atak'55 HS 4 32 8 80%
3 Gepidae HS 4 29 8 73%
4 Voltena HS 2 27 9 60%
5 Vedo'70 HS 1 23 8 58%
6 ROWI HS 3 20 9 44%
7 Dunamis HS 1 19 8 48%
8 Condor HS 3 11 8 28%
9 Volley Tilburg HS 7 10 8 25%
10 VVC-Vught HS 3 1 8 3%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
852234 07-12-2019 16:00 Condor HS 3 Vedo'70 HS 1 0-4 25-27, 12-25, 10-25, 9-25
852241 30-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Gepidae HS 4 1-3 16-25, 21-25, 22-25, 25-20
852206 23-11-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 25-23, 15-25, 16-25, 25-20, 15-11
923908 09-11-2019 14:00 Hands up HS 3 Vedo'70 HS 1 3-1 25-19, 22-25, 25-21, 25-20
923905 02-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VVC-Vught HS 3 4-0 25-16, 25-13, 25-20, 25-15
852215 26-10-2019 11:00 Volley Tilburg HS 7 Vedo'70 HS 1 1-3 16-25, 20-25, 25-22, 17-25
852238 19-10-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 1 4-0 28-26, 25-18, 25-19, 25-19
939852 17-10-2019 19:30 ROWI HS 3 Vedo'70 HS 1 4-0 25-14, 25-16, 25-18, 25-22
923900 21-09-2019 15:00 zaterdag 21 september 00, Speellocatie: Het Turfschip, Schipperstraat 2, 4871KK ETTEN-LEUR