Vedo'70 Dames 3

3e klasse E

Spelers / Speelsters
Angelique Baas
Laura Blokland
Renske Dogterom
Inge Erkelens
Rianne de Jong
Ingrid Kortenoever
Jannemarie Schilt
Monique Zegers

Trainer / Coach
Anita Heijkoop

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.15 - 20.45

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 17.15

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3F CH 01-01-1970 01:00 Condor DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F CH-2 01-01-1970 01:00 Condor DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F EH 23-09-2017 16:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 3 De Ring / Zaltbommel
Phoenix DS 3 23-09-2017 16:00 3-1 -31 /
Phoenix DS 3 23-09-2017 16:00 3-1 -31 /
Phoenix DS 3 23-09-2017 16:00 3-1 -31 /
7000D3F HD 30-09-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
Vedo'70 DS 3 30-09-2017 17:15 3-2 -22 /
Vedo'70 DS 3 30-09-2017 17:15 3-2 -22 /
7000D3F FD 11-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 2 Vridos DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F IA 14-10-2017 15:00 WHV DS 4 Atak'55 DS 3 De Wiel / Asperen
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
7000D3F HB 14-10-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Jola Olympus DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
Vedo'70 DS 3 14-10-2017 17:15 0-4 25 /
Vedo'70 DS 3 14-10-2017 17:15 0-4 25 /
7000D3F AF 21-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F GC 26-10-2017 19:30 Udenhout DS 2 Condor DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F BG 28-10-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 Udenhout DS 2 Amerhal / Made
7000D3F CF 28-10-2017 12:30 Condor DS 3 Vedo'70 DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F JL 28-10-2017 12:30 VC Blox DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Braken / Boxtel
7000D3F AH 28-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F KI 28-10-2017 15:00 Dunamis DS 2 WHV DS 4 Frankenhal / Goirle
7000D3F DE 28-10-2017 15:30 Vridos DS 2 Phoenix DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F LD 04-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vridos DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F IJ 04-11-2017 15:00 WHV DS 4 VC Blox DS 1 De Wiel / Asperen
7000D3F EC 04-11-2017 15:30 Phoenix DS 3 Condor DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HK 04-11-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Dunamis DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F GA 04-11-2017 18:00 Udenhout DS 2 Atak'55 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F DI 10-11-2017 20:30 Vridos DS 2 WHV DS 4 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BE 11-11-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 Phoenix DS 3 Amerhal / Made
7000D3F JH 11-11-2017 12:30 VC Blox DS 1 Vedo'70 DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F KG 11-11-2017 15:00 Dunamis DS 2 Udenhout DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F CD 11-11-2017 16:00 Condor DS 3 Vridos DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F LE 18-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Phoenix DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F JD 18-11-2017 14:30 VC Blox DS 1 Vridos DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F FG 18-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F LC 25-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Condor DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F FK 25-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Dunamis DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EA 25-11-2017 16:00 Phoenix DS 3 Atak'55 DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HI 25-11-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Jongens B
7000D3F GJ 25-11-2017 18:00 Udenhout DS 2 VC Blox DS 1 Roomley / Udenhout
7000D3F DB 25-11-2017 19:00 Vridos DS 2 Jola Olympus DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JF 02-12-2017 12:30 VC Blox DS 1 Vedo'70 DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F BC 02-12-2017 13:45 Jola Olympus DS 3 Condor DS 3 Amerhal / Made
7000D3F IG 02-12-2017 15:00 WHV DS 4 Udenhout DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KE 02-12-2017 15:00 Dunamis DS 2 Phoenix DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F AD 02-12-2017 16:00 Atak'55 DS 3 Vridos DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F HL 02-12-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F LB 09-12-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Jola Olympus DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F CA 09-12-2017 14:30 Condor DS 3 Atak'55 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FI 09-12-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EJ 09-12-2017 16:00 Phoenix DS 3 VC Blox DS 1 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DK 09-12-2017 17:15 Vridos DS 2 Dunamis DS 2 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F GH 09-12-2017 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F HF 13-12-2017 19:15 Vedo'70 DS 3 Vedo'70 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F IE 16-12-2017 15:00 WHV DS 4 Phoenix DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F KC 16-12-2017 15:00 Dunamis DS 2 Condor DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F AB 16-12-2017 16:00 Atak'55 DS 3 Jola Olympus DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F GL 16-12-2017 18:00 Udenhout DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Roomley / Udenhout
7000D3F DH 06-01-2018 19:00 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BJ 13-01-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 VC Blox DS 1 Amerhal / Made
7000D3F LF 13-01-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F AK 13-01-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Dunamis DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CI 13-01-2018 14:30 Condor DS 3 WHV DS 4 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F EG 13-01-2018 16:00 Phoenix DS 3 Udenhout DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F JA 20-01-2018 12:30 VC Blox DS 1 Atak'55 DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F LK 20-01-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Dunamis DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F EF 20-01-2018 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F IB 20-01-2018 15:00 WHV DS 4 Jola Olympus DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F HC 20-01-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Condor DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GD 20-01-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vridos DS 2 Roomley / Udenhout
7000D3F BH 27-01-2018 13:45 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 3 Amerhal / Made
7000D3F AI 27-01-2018 13:45 Atak'55 DS 3 WHV DS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CG 27-01-2018 14:30 Condor DS 3 Udenhout DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KJ 27-01-2018 15:00 Dunamis DS 2 VC Blox DS 1 Frankenhal / Goirle
7000D3F EL 27-01-2018 16:00 Phoenix DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DF 27-01-2018 17:15 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 2 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F FC 03-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Condor DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F ED 03-02-2018 16:00 Phoenix DS 3 Vridos DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HA 03-02-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GB 03-02-2018 18:00 Udenhout DS 2 Jola Olympus DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F JI 17-02-2018 12:30 VC Blox DS 1 WHV DS 4 De Braken / Boxtel
7000D3F AG 17-02-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Udenhout DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CE 17-02-2018 14:30 Condor DS 3 Phoenix DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KH 17-02-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vedo'70 DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F DL 17-02-2018 15:30 Vridos DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BF 24-02-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 2 Amerhal / Made
7000D3F LJ 24-02-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 VC Blox DS 1 De Linde / Meerkerk
7000D3F IK 24-02-2018 15:00 WHV DS 4 Dunamis DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F FE 24-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F JK 03-03-2018 12:30 VC Blox DS 1 Dunamis DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F IL 03-03-2018 15:00 WHV DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Wiel / Asperen
7000D3F FB 03-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Jola Olympus DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F LI 10-03-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 WHV DS 4 De Linde / Meerkerk
7000D3F EB 10-03-2018 14:00 Phoenix DS 3 Jola Olympus DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F FA 10-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Atak'55 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F HJ 10-03-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC Blox DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F DC 10-03-2018 17:15 Vridos DS 2 Condor DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F GK 10-03-2018 18:00 Udenhout DS 2 Dunamis DS 2 Roomley / Udenhout
7000D3F BD 17-03-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Vridos DS 2 Amerhal / Made
7000D3F JG 17-03-2018 13:00 VC Blox DS 1 Udenhout DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F AE 17-03-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Phoenix DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CL 17-03-2018 14:30 Condor DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F IH 17-03-2018 15:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F KF 17-03-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vedo'70 DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F LH 24-03-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F DA 24-03-2018 13:45 Vridos DS 2 Atak'55 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F CB 24-03-2018 14:30 Condor DS 3 Jola Olympus DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FJ 24-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 VC Blox DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EK 24-03-2018 16:00 Phoenix DS 3 Dunamis DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F GI 24-03-2018 18:00 Udenhout DS 2 WHV DS 4 Roomley / Udenhout
7000D3F BK 31-03-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Dunamis DS 2 Amerhal / Made
7000D3F BL 07-04-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Amerhal / Made
7000D3F JE 07-04-2018 12:30 VC Blox DS 1 Phoenix DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F AC 07-04-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Condor DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F IF 07-04-2018 15:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KD 07-04-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vridos DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F HG 07-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F BA 12-04-2018 19:30 Jola Olympus DS 3 Atak'55 DS 3 Amerhal / Made
7000D3F LG 14-04-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Udenhout DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F CK 14-04-2018 14:30 Condor DS 3 Dunamis DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FH 14-04-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Vedo'70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EI 14-04-2018 16:00 Phoenix DS 3 WHV DS 4 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DJ 14-04-2018 19:00 Vridos DS 2 VC Blox DS 1 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JC 21-04-2018 12:30 VC Blox DS 1 Condor DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F AL 21-04-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F ID 21-04-2018 15:00 WHV DS 4 Vridos DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KB 21-04-2018 15:00 Dunamis DS 2 Jola Olympus DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F HE 21-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GF 21-04-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 2 Roomley / Udenhout

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000D1B FL 30-09-2017 12:30 Vedo'70 DS 1 Volley Tilburg DS 6
7000MB2D1 BA 14-10-2017 14:00 Vedo'70 MB 1 AVVA MB 2
7000JB2B1 CB 04-11-2017 14:00 Vedo'70 JB 1 Vridos JB 1
7000RGXB HB 18-11-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 Molenwiek'74 XR 1
7000JB2B1 CE 25-11-2017 13:45 Vedo'70 JB 1 Meteoor JB 1
7000D3F FK 25-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Dunamis DS 2
7000RGXB HD 16-12-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Jola Olympus DS 3 14 3 93%
2 Volley Meerkerk'95 DS 4 10 3 67%
3 Phoenix DS 3 9 2 90%
4 Dunamis DS 2 9 2 90%
5 WHV DS 4 9 3 60%
6 Vridos DS 2 8 3 53%
7 VC Blox DS 1 8 3 53%
8 Vedo'70 DS 2 4 2 40%
9 Vedo'70 DS 3 4 3 27%
10 Atak'55 DS 3 4 4 20%
11 Condor DS 3 1 2 10%
12 Udenhout DS 2 0 2 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
506753 14-10-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Jola Olympus DS 3 0-4 12-25, 9-25, 10-25, 23-25
446937 14-10-2017 15:00 WHV DS 4 Atak'55 DS 3 3-1 19-25, 25-21, 27-25, 25-17
446907 11-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 2 Vridos DS 2 3-1 25-17, 25-15, 25-18, 21-25
446887 07-10-2017 19:00 Vridos DS 2 Udenhout DS 2 4-0 25-9, 25-16, 25-14, 25-13
446969 07-10-2017 15:00 Dunamis DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 3-1 21-25, 25-20, 25-12, 25-17
446857 07-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 VC Blox DS 1 2-3 25-23, 25-9, 23-25, 12-25, 4-15
446867 07-10-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 WHV DS 4 4-0 25-14, 25-14, 25-17, 26-24
446919 30-09-2017 18:00 Udenhout DS 2 Phoenix DS 3 0-4 16-25, 13-25, 20-25, 13-25
506756 30-09-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 3-2 23-25, 25-22, 25-23, 13-25, 15-10
446914 30-09-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 13-25, 9-25, 26-28, 13-25
446939 30-09-2017 15:00 WHV DS 4 Condor DS 3 4-0 25-17, 25-16, 25-15, 25-21
446959 30-09-2017 15:00 Dunamis DS 2 Atak'55 DS 3 4-0 25-20, 25-14, 25-19, 25-23
446949 30-09-2017 13:00 VC Blox DS 1 Jola Olympus DS 3 1-3 26-24, 10-25, 20-25, 20-25
446879 23-09-2017 16:30 Condor DS 3 VC Blox DS 1 1-3 18-25, 20-25, 23-25, 25-21
506736 23-09-2017 16:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 25-16, 29-31, 25-18, 25-20
446970 23-09-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Atak'55 DS 3 3-1 25-10, 25-12, 23-25, 25-15