Vedo'70 Dames 2

3e klasse E

Spelers / Speelsters
Angela Blokland
Dagmar den Braven
Adri Buizert
Paula Buizert
Suzanne van Drunen
Kelly de Groot
Heidi Korevaar
Naomi den Besten
Thirza den Besten
Sanne Boer

Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.00 - 20.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 19:00

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3E DI 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 Alexander / Rotterdam
7000D3E IC 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E BI 06-10-2018 09:30 Vollido DS 4 Vedo'70 DS 2 De Ridderhal / Hendrik-ido-ambacht
7000D3E KI 27-10-2018 18:30 Flits DS 3 Vedo'70 DS 2 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D3E IJ 03-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Switch'89 DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3E IL 10-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 9 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3E HI 16-11-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 8 Vedo'70 DS 2 De Dijk / Dordrecht
7000D3E IG 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E FI 01-12-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vedo'70 DS 2 De Drie Maenen / Ouderkerk Aan Den ...
7000D3E IE 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E CI 12-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3E IB 19-01-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E IK 02-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Flits DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E JI 09-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Vedo'70 DS 2 Walburghal / Zwijndrecht
7000D3E LI 16-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vedo'70 DS 2 Kralingen / Rotterdam
7000D3E IH 23-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 8 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E GI 15-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vedo'70 DS 2 De Basis / Sliedrecht
7000D3E IF 23-03-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E EI 05-04-2019 21:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 2 De Wielewaal / Hardinxveld-giessend...
7000D3E ID 13-04-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Fusion Rotterdam DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000MB1C1 FC 13-10-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 AVVA MB 1
7000MB1C1 FE 03-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Molenwiek'74 MB 1
7000RGXB HB 03-11-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1
7000MB1C1 FA 10-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1
7000D3F JF 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2
7000D3F JD 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3
7000JC1B1 DC 15-12-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2
7000D3F HJ 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Fusion Rotterdam DS 4 35 8 88%
2 Vedo'70 DS 2 34 8 85%
3 RVC/Libanon '50 DS 9 25 8 63%
4 Flits DS 3 21 7 60%
5 Sliedrecht Sport DS 11 21 7 60%
6 Voleco/Vc Krimpen DS 4 20 9 44%
7 OKK '70 DS 3 18 8 45%
8 Switch'89 DS 1 12 8 30%
9 Phoenix DS 3 9 8 23%
10 Vollido DS 4 5 9 11%
11 Next Volley Dordrecht DS 8 0 0 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
578143 08-12-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vollido DS 4 4-0 25-22, 25-19, 25-14, 25-17
578045 08-12-2018 13:00 Phoenix DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 14-25, 14-25, 9-25, 24-26
578073 07-12-2018 21:30 OKK '70 DS 3 Switch'89 DS 1 4-0 25-17, 25-19, 25-16, 25-23
589714 01-12-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vedo'70 DS 2 1-3 17-25, 25-22, 15-25, 23-25
578115 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11 3-1 15-25, 26-24, 25-21, 25-7
578125 24-11-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 25-15, 12-25, 10-25, 6-25
578135 24-11-2018 16:00 Flits DS 3 OKK '70 DS 3 3-1 21-25, 25-7, 25-20, 25-22
578033 24-11-2018 15:00 Vollido DS 4 Phoenix DS 3 3-2 25-20, 25-22, 12-25, 17-25, 15-6
578055 17-11-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vollido DS 4 4-0 25-15, 25-11, 25-15, 25-8
589716 17-11-2018 14:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Flits DS 3 0-4 20-25, 23-25, 17-25, 23-25
578144 17-11-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Phoenix DS 3 4-0 25-22, 25-16, 25-18, 25-15
578119 10-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 9 4-0 25-20, 25-13, 25-13, 25-16
578137 10-11-2018 16:00 Flits DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 3-2 26-24, 18-25, 12-25, 25-23, 15-11
578035 10-11-2018 15:45 Vollido DS 4 OKK '70 DS 3 0-4 20-25, 14-25, 18-25, 23-25
578117 03-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Switch'89 DS 1 4-0 25-6, 25-19, 25-11, 25-15
578145 03-11-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Fusion Rotterdam DS 4 1-3 25-21, 23-25, 10-25, 21-25
589708 03-11-2018 13:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vollido DS 4 4-0 25-18, 25-19, 25-16, 25-16
578067 02-11-2018 20:30 OKK '70 DS 3 Phoenix DS 3 3-2 14-25, 22-25, 25-21, 25-15, 15-11
578057 27-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 OKK '70 DS 3 4-0 25-11, 25-21, 25-11, 25-17
578139 27-10-2018 18:30 Flits DS 3 Vedo'70 DS 2 0-4 14-25, 20-25, 19-25, 21-25
578130 27-10-2018 16:00 Switch'89 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 21-25, 13-25, 19-25, 15-25
578037 27-10-2018 15:30 Vollido DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 0-4 12-25, 16-25, 15-25, 20-25
589704 27-10-2018 14:00 Phoenix DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 2-3 19-25, 25-22, 19-25, 25-20, 13-15
578063 20-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Flits DS 3 3-1 25-18, 25-18, 25-18, 23-25
578040 20-10-2018 15:00 Vollido DS 4 Switch'89 DS 1 1-3 25-21, 20-25, 18-25, 12-25
578129 13-10-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Flits DS 3 0-4 21-25, 19-25, 21-25, 26-28
578146 13-10-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 OKK '70 DS 3 3-1 26-24, 25-23, 28-26, 21-25
589710 12-10-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 19-25, 18-25, 24-26, 23-25
578089 12-10-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Phoenix DS 3 3-1 25-21, 25-23, 25-18, 25-27
578059 06-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 3-2 25-14, 27-25, 20-25, 20-25, 15-10
578141 06-10-2018 16:00 Flits DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 3-2 25-18, 25-22, 19-25, 9-25, 15-2
578039 06-10-2018 09:30 Vollido DS 4 Vedo'70 DS 2 0-4 18-25, 15-25, 4-25, 18-25
589706 05-10-2018 20:30 OKK '70 DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 12-25, 21-25, 25-16, 18-25
578111 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 4-0 25-15, 25-10, 25-22, 25-17
578086 29-09-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 2-3 25-21, 25-13, 18-25, 25-27, 10-15
578121 29-09-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Vollido DS 4 3-1 25-23, 21-25, 26-24, 25-19
578101 28-09-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 8 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 10-25, 20-25, 23-25, 13-25
578091 28-09-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 OKK '70 DS 3 3-2 25-19, 26-24, 16-25, 23-25, 15-13
578061 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 3-1 17-25, 25-16, 25-15, 25-23
578051 22-09-2018 14:00 Phoenix DS 3 Switch'89 DS 1 2-3 19-25, 20-25, 25-23, 25-17, 15-17
578071 21-09-2018 21:30 OKK '70 DS 3 Next Volley Dordrecht DS 8 3-1 25-20, 28-26, 14-25, 26-24
589712 21-09-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 12-25, 18-25, 4-25, 25-20