Vedo'70 Dames 1

2e klasse C

Spelers / Speelsters
Ranka De Ruiter
Joyce Bouwman
Esther Kruithof
Barbara Winkel
Carmen Schakel
Manon Schakel
Kelly de Groot
Dagmar den Braven
Iris de Paauw
Zoe Vonk


Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.30 - 21.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 16:30

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Fluiten / Tellen
7000D2C CI 01-01-1970 01:00 : Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C CF 01-01-1970 01:00 Vedo'70 DS 1 VCN DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1
7000D2C EC 01-01-1970 01:00 Volley2B DS 4 Vedo'70 DS 1 De Ackers / Bergschenhoek
7000D2C CD 01-01-1970 01:00 Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C LC 01-01-1970 01:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Vedo'70 DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D2C HC 01-01-1970 01:00 : SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000D2C CG 01-01-1970 01:00 : Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C JC 01-01-1970 01:00 : RVC/Libanon '50 DS 4 Vedo'70 DS 1 Sportcentrum Kralingen / Rotterdam
7000D2C DI 21-09-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd ...
7000D2C BI 02-10-2019 21:15 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000D2C IL 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C IJ 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Jongens B
7000D2C IH 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Jongens B
7000D2C KI 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 3 Vedo'70 DS 1 Mercatus College / Rotterdam
7000D2C IG 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D2C FI 07-12-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Vedo'70 DS 1 Kralingen / Rotterdam
7000D2C IE 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C IB 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C AI 25-01-2020 16:00 Volley Zuid DS 6 Vedo'70 DS 1 Mercatus College / Rotterdam
7000D2C IK 01-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C JI 08-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 De Linde / Meerkerk
7000D2C HI 14-02-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Vedo'70 DS 1 Blokweer / Alblasserdam
7000D2C IA 22-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set / Meisjes A
7000D2C LI 07-03-2020 16:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 Neerpolder / Giessenburg
7000D2C GI 21-03-2020 14:45 21 mrt. 14:45: Sliedrecht Sport DS ... Vedo'70 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D2C IF 28-03-2020 17:15 28 mrt. 17:15: Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Jongens B
7000D2C EI 04-04-2020 14:00 4 apr. 14:00: Phoenix DS 2 Vedo'70 DS 1 De Ring / Zaltbommel
7000D2C ID 18-04-2020 17:15 18 apr. 17:15: Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D2C CJ 19-09-2020 16:30 Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1
7000D2C IC 25-09-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D2C CH 03-10-2020 12:30 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2
7000D2C GC 10-10-2020 16:00 Volley Zuid DS 4 Vedo'70 DS 1 Mercatus College / Rotterdam
7000D2C BC 21-11-2020 14:00 21 nov. 14:00: WHV DS 3 Vedo'70 DS 1 De Wiel / Asperen
7000D2C CA 28-11-2020 16:30 28 nov. 16:30: Vedo'70 DS 1 Haaften Kwiek DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1
7000D2C KC 12-12-2020 14:00 12 dec. 14:00: Phoenix DS 2 Vedo'70 DS 1 De Ring / Zaltbommel
7000D2C FC 06-02-2021 10:45 VCN DS 6 Vedo'70 DS 1 Oostgaarde / Capelle Aan Den Ijssel
7000D2C CE 27-02-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 Volley2B DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C DC 06-03-2021 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd ...
7000D2C CL 13-03-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C CB 20-03-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 WHV DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C AC 27-03-2021 16:00 Haaften Kwiek DS 1 Vedo'70 DS 1 Burcht van Haeften / Haaften
7000D2C CK 10-04-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Fluiten / Tellen
7000JB2C1 DF 01-01-1970 01:00 Vedo'70 JB 1 Vridos JB 1 Dames 1
7000JB2C1 DC 01-01-1970 01:00 Vedo'70 JB 1 VC WIK Groot-Ammers JB 1 Dames 1
7000H3E1 HD 19-10-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 1 Dames 1 / Dames 1
7000D2B HB 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 Dames 1 / Dames 1
7000H3E1 HK 02-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VVC-Vught HS 3 Dames 1 / Dames 1
7000MA2C1 CB 14-11-2019 20:00 Vedo'70 MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 Dames 1 / Jongens B
7000RGXB HI 16-11-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Dames 1 / Dames 1
7000D2B HL 30-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 WHV DS 3 Dames 1 / Dames 1
7000MA2C2 DE 18-01-2020 15:30 Vedo'70 MA 1 Volley Tilburg MA 5 Dames 1 / Dames 1
7000H4E2 DA 18-01-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 Dames 1 / Jongens B
7000D2B HA 01-02-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 Dames 1 / Dames 1
7000H4E2 DC 28-03-2020 19:00 28 mrt. 19:00: Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 2 Dames 1 / Dames 1
7000H4E2 DF 18-04-2020 19:00 18 apr. 19:00: Vedo'70 HS 1 WHV HS 4 Dames 1 / Dames 1
7000H3C1 DE 19-09-2020 18:30 Vedo'70 HS 1 Volley Meerkerk'95 HS 2 Dames 1
7000D2B DG 03-10-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 Dames 1
7000RGXB CA 28-11-2020 14:30 28 nov. 14:30: Vedo'70 XR 1 WHV XR 2 Dames 2 / Dames 1

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 VC WIK Groot-Ammers DS 3 20 4 100%
2 Podarwic DS 2 19 4 95%
3 RVC/Libanon '50 DS 4 15 3 100%
4 Volley2B DS 4 11 4 55%
5 Volley Zuid DS 4 10 4 50%
6 Vedo'70 DS 1 9 4 45%
7 SNA DS 2 7 4 35%
8 Sliedrecht Sport DS 7 7 4 35%
9 WHV DS 3 6 3 40%
10 Haaften Kwiek DS 1 5 4 25%
11 Phoenix DS 2 1 2 10%
12 VCN DS 6 0 4 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1005467 28-11-2020 16:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005567 28-11-2020 14:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005497 28-11-2020 13:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005507 28-11-2020 13:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005487 28-11-2020 12:45 zaterdag 28 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005517 27-11-2020 19:30 vrijdag 27 november 30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005549 21-11-2020 18:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005447 21-11-2020 16:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005532 21-11-2020 16:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005457 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005559 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005529 14-11-2020 18:30 zaterdag 14 november 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005568 14-11-2020 16:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005489 14-11-2020 14:45 zaterdag 14 november 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005479 14-11-2020 12:45 zaterdag 14 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005509 14-11-2020 12:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005519 14-11-2020 12:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005551 07-11-2020 18:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005469 07-11-2020 16:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005449 07-11-2020 16:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005459 07-11-2020 14:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005561 07-11-2020 14:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005543 06-11-2020 19:15 vrijdag 6 november 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005511 31-10-2020 20:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005531 31-10-2020 18:30 zaterdag 31 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005569 31-10-2020 16:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005491 31-10-2020 14:45 zaterdag 31 oktober 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005501 31-10-2020 10:45 zaterdag 31 oktober 45, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005541 30-10-2020 19:15 vrijdag 30 oktober 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005539 23-10-2020 21:15 vrijdag 23 oktober 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005465 23-10-2020 20:30 vrijdag 23 oktober 30, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005554 17-10-2020 18:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005471 17-10-2020 16:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005451 17-10-2020 16:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005461 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005563 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005481 17-10-2020 12:45 zaterdag 17 oktober 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005523 10-10-2020 18:30 SNA DS 2 WHV DS 3 3-2 31-29, 23-25, 25-14, 26-28, 16-14
1005553 10-10-2020 18:00 zaterdag 10 oktober 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005513 10-10-2020 16:00 Volley Zuid DS 4 Vedo'70 DS 1 1-3 20-25, 20-25, 25-10, 20-25
1005570 10-10-2020 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Volley2B DS 4 4-0 25-17, 25-18, 25-20, 29-27
1005503 10-10-2020 13:00 VCN DS 6 Podarwic DS 2 0-4 10-25, 7-25, 12-25, 10-25
1005533 09-10-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Haaften Kwiek DS 1 3-1 14-25, 25-23, 25-22, 25-20
1005453 03-10-2020 16:00 Haaften Kwiek DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 0-4 14-25, 9-25, 15-25, 9-25
1005565 03-10-2020 14:00 Phoenix DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 14-25, 13-25, 16-25, 20-25
1005463 03-10-2020 14:00 WHV DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-21, 25-17, 28-26, 20-25
1005483 03-10-2020 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 4 4-0 25-13, 25-20, 25-11, 25-17
1005473 03-10-2020 12:30 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 2-3 25-20, 23-25, 23-25, 25-21, 9-15
1005493 03-10-2020 11:15 Volley2B DS 4 VCN DS 6 4-0 25-14, 25-20, 25-13, 25-15
1005545 26-09-2020 18:00 RVC/Libanon '50 DS 4 WHV DS 3 4-0 25-21, 25-13, 25-16, 25-18
1005525 26-09-2020 16:30 SNA DS 2 Podarwic DS 2 1-3 17-25, 18-25, 24-26, 25-19
1005515 26-09-2020 14:00 Volley Zuid DS 4 Volley2B DS 4 3-1 23-25, 25-8, 27-25, 25-20
1005555 26-09-2020 14:00 Phoenix DS 2 Haaften Kwiek DS 1 1-3 22-25, 23-25, 27-29, 26-24
1005510 25-09-2020 19:30 VCN DS 6 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 10-25, 6-25, 9-25, 16-25
1005535 25-09-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 1 2-3 25-18, 25-21, 23-25, 15-25, 9-15
1005475 19-09-2020 16:30 Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 0-4 20-25, 17-25, 21-25, 13-25
1005566 19-09-2020 16:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-13, 25-16, 25-13, 25-19
1005495 19-09-2020 14:45 Volley2B DS 4 SNA DS 2 4-0 25-13, 25-16, 25-13, 25-8
1005485 19-09-2020 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-21, 25-21, 25-21, 25-18
1005505 19-09-2020 12:00 VCN DS 6 Volley Zuid DS 4 0-4 21-25, 20-25, 16-25, 15-25
846827 18-04-2020 17:15 zaterdag 18 april 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846807 18-04-2020 16:45 zaterdag 18 april 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846746 18-04-2020 16:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846847 18-04-2020 12:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846817 17-04-2020 21:15 vrijdag 17 april 15, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
846837 11-04-2020 13:15 zaterdag 11 april 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846747 04-04-2020 16:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846863 04-04-2020 16:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846787 04-04-2020 14:00 zaterdag 4 april 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846797 04-04-2020 13:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846777 04-04-2020 12:45 zaterdag 4 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846767 03-04-2020 20:30 vrijdag 3 april 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846849 28-03-2020 20:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846757 28-03-2020 18:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846829 28-03-2020 17:15 zaterdag 28 maart 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846737 28-03-2020 14:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846864 21-03-2020 16:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846809 21-03-2020 14:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846789 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846799 21-03-2020 13:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846769 21-03-2020 12:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846759 17-03-2020 20:30 dinsdag 17 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846851 14-03-2020 20:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846749 14-03-2020 16:30 zaterdag 14 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846739 14-03-2020 16:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846841 14-03-2020 13:15 zaterdag 14 maart 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846768 13-03-2020 20:30 vrijdag 13 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846811 07-03-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 3 0-4 16-25, 23-25, 9-25, 17-25
846865 07-03-2020 16:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 2-3 25-19, 19-25, 25-20, 23-25, 12-15
846781 07-03-2020 14:00 Phoenix DS 2 SNA DS 2 1-3 23-25, 25-23, 22-25, 22-25
846771 07-03-2020 12:45 Podarwic DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 13-25, 17-25, 31-29, 15-25
846821 06-03-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 19-25, 25-20, 27-25, 25-22
846791 05-03-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 6 3-1 25-16, 28-26, 25-23, 21-25
846745 26-02-2020 19:30 Volley Zuid DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 20-25, 15-25, 20-25, 18-25
846824 22-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 6 4-0 25-22, 25-17, 25-16, 25-13
846846 15-02-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Zuid DS 6 4-0 25-14, 25-15, 25-17, 25-11
846839 15-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Phoenix DS 2 3-1 19-25, 26-24, 25-21, 25-22
846820 14-02-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Vedo'70 DS 1 0-4 18-25, 14-25, 25-27, 18-25
846853 08-02-2020 16:00 Volley Zuid DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 25-19, 25-17, 20-25, 25-12
846751 08-02-2020 14:30 SNA DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 13-25, 23-25, 24-26
846843 08-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 2-3 12-25, 25-21, 18-25, 25-22, 13-15
846779 08-02-2020 12:45 Podarwic DS 2 Vridos DS 1 3-1 25-13, 25-14, 25-21, 24-26
846741 08-02-2020 12:00 Volley Zuid DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 28-26, 28-26, 25-11, 25-27
846761 07-02-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Phoenix DS 2 4-0 25-12, 25-23, 25-11, 25-11
846793 04-02-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Next Volley Dordrecht DS 6 3-2 23-25, 25-19, 19-25, 25-17, 16-14
846833 01-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 3 1-3 22-25, 24-26, 25-18, 25-27
846803 01-02-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 SNA DS 2 2-3 29-27, 10-25, 27-25, 23-25, 9-15
846866 01-02-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-9, 17-25, 25-23, 25-20
846783 01-02-2020 14:00 Phoenix DS 2 Podarwic DS 2 0-4 21-25, 15-25, 23-25, 20-25
846813 31-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-19, 25-17, 25-14, 18-25
846753 25-01-2020 16:30 SNA DS 2 Smash'66 DS 2 3-1 21-25, 25-23, 25-12, 25-6
846743 25-01-2020 16:00 Volley Zuid DS 6 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 27-25, 25-20, 25-15
846790 25-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Vridos DS 1 0-4 13-25, 22-25, 16-25, 16-25
846855 25-01-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-14, 24-26, 25-21, 25-14
846773 25-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 22-25, 19-25, 18-25, 25-23
846763 24-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-12, 25-15, 25-6
846795 18-01-2020 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Phoenix DS 2 3-1 25-20, 25-21, 23-25, 25-16
846825 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 0-4 10-25, 20-25, 18-25, 14-25
846805 18-01-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Podarwic DS 2 1-3 15-25, 25-19, 18-25, 17-25
846867 18-01-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 3 0-4 15-25, 11-25, 19-25, 17-25
846835 18-01-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 6 3-2 25-22, 22-25, 20-25, 26-24, 15-3
846815 17-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 2-3 15-25, 25-23, 25-23, 9-25, 9-15
846755 11-01-2020 18:30 SNA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 27-29, 25-27, 27-25, 18-25
846862 11-01-2020 16:30 Vridos DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 21-25, 23-25, 17-25
846785 11-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-20, 25-23, 17-25, 25-16
846775 11-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 Smash'66 DS 2 4-0 25-11, 25-14, 26-24, 25-13
846765 10-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Vedo'70 DS 1 1-3 13-25, 14-25, 25-15, 22-25
846823 20-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Vridos DS 1 2-3 22-25, 25-20, 18-25, 25-8, 10-15
846848 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 3 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 19-25, 9-25, 23-25
846736 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 6 SNA DS 2 0-4 18-25, 20-25, 17-25, 17-25
846828 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 3-1 25-9, 25-16, 25-19, 31-33
846812 14-12-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Vridos DS 1 3-2 17-25, 23-25, 25-15, 25-12, 15-12
846838 14-12-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Podarwic DS 2 0-4 12-25, 22-25, 20-25, 19-25
846818 13-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 23-25, 22-25, 22-25, 21-25
846858 07-12-2019 18:15 Vridos DS 1 SNA DS 2 1-3 27-25, 19-25, 13-25, 17-25
846808 07-12-2019 14:45 Sliedrecht Sport DS 7 Smash'66 DS 2 2-3 25-21, 19-25, 18-25, 25-23, 6-15
846788 07-12-2019 14:00 Phoenix DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 13-25, 18-25, 25-21, 9-25
846798 07-12-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Vedo'70 DS 1 3-1 23-25, 25-20, 25-14, 25-21
846778 07-12-2019 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 24-26, 25-19, 23-25, 18-25
846758 06-12-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Zuid DS 6 2-3 25-19, 21-25, 25-7, 18-25, 7-15
846830 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 2-3 25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 11-15
846748 30-11-2019 16:30 SNA DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 17-25, 13-25, 23-25, 18-25
846850 30-11-2019 16:00 Volley Zuid DS 3 Phoenix DS 2 4-0 25-23, 25-14, 25-18, 25-9
846738 30-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Podarwic DS 2 3-2 20-25, 25-23, 16-25, 25-21, 15-9
846840 30-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 12-25, 25-23, 22-25, 13-25
846794 28-11-2019 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Podarwic DS 2 3-1 25-14, 27-25, 21-25, 25-16
846752 23-11-2019 18:30 SNA DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-21, 25-15, 25-14
846742 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Smash'66 DS 2 1-3 19-25, 25-14, 18-25, 19-25
846854 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 3 Vedo'70 DS 1 3-2 21-25, 25-19, 26-28, 25-20, 15-7
846845 23-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vridos DS 1 3-1 25-11, 25-21, 28-30, 25-19
846772 23-11-2019 11:00 Podarwic DS 2 Phoenix DS 2 4-0 25-15, 25-13, 25-21, 25-17
846762 22-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 3-1 25-16, 25-23, 25-20, 22-25
846740 18-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 2-3 19-25, 25-22, 18-25, 25-18, 14-16
846831 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 3-1 29-27, 25-14, 25-19, 23-25
846810 16-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Meerkerk'95 DS 3 0-4 14-25, 17-25, 18-25, 22-25
846859 16-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 14-25, 13-25, 11-25
846780 16-11-2019 16:00 Phoenix DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-20, 27-29, 25-22, 25-17
846800 16-11-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 13-25, 16-25, 14-25, 17-25
846770 16-11-2019 12:45 Podarwic DS 2 SNA DS 2 3-2 19-25, 25-15, 16-25, 25-13, 15-6
846750 09-11-2019 18:30 SNA DS 2 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-20, 19-25, 25-23
846842 09-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 24-26, 25-18, 25-22, 25-21
846760 08-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Podarwic DS 2 3-2 25-19, 18-25, 25-18, 21-25, 15-12
846852 08-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-15, 25-5, 25-18, 25-13
846832 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 2-3 14-25, 25-19, 25-15, 20-25, 8-15
846802 02-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 6 3-1 25-13, 25-12, 25-22, 17-25
846860 02-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Podarwic DS 2 0-4 18-25, 16-25, 18-25, 17-25
846792 02-11-2019 15:30 RVC/Libanon '50 DS 6 SNA DS 2 4-0 25-12, 25-18, 25-18, 25-22
846782 02-11-2019 14:00 Phoenix DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 9-25, 10-25, 13-25, 15-25
846861 31-10-2019 20:00 Vridos DS 1 Phoenix DS 2 2-3 25-12, 23-25, 25-20, 21-25, 10-15
846826 26-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 20-25, 19-25, 25-20, 18-25
846857 26-10-2019 16:00 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 6 2-3 25-16, 25-16, 16-25, 22-25, 10-15
846774 26-10-2019 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-21, 25-13, 25-20
846834 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 4-0 25-18, 25-14, 25-14, 26-24
846836 19-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 SNA DS 2 1-3 21-25, 25-21, 17-25, 18-25
846822 18-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 3 0-4 22-25, 19-25, 18-25, 20-25
846819 16-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-10, 25-23, 19-25, 25-15
846804 12-10-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 20-25, 14-25, 17-25, 18-25
846844 12-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 3 0-4 18-25, 11-25, 23-25, 14-25
846814 11-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 SNA DS 2 0-4 19-25, 20-25, 9-25, 19-25
846784 05-10-2019 16:00 Phoenix DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 25-16, 13-25, 19-25, 17-25
846856 05-10-2019 12:00 Volley Zuid DS 3 Vridos DS 1 4-0 25-15, 25-16, 25-19, 25-22
846744 04-10-2019 21:00 Volley Zuid DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-2 25-11, 25-22, 20-25, 19-25, 15-4
846764 04-10-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Smash'66 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-13, 25-11
846754 02-10-2019 21:15 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 25-9, 25-23, 25-17
846816 02-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Podarwic DS 2 0-4 20-25, 26-28, 14-25, 25-27
846801 28-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Vridos DS 1 4-0 25-14, 25-12, 25-18, 25-23
846806 28-09-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-7, 23-25, 28-26
846756 21-09-2019 16:30 SNA DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 25-19, 26-28, 21-25, 20-25
846786 21-09-2019 16:00 Phoenix DS 2 Smash'66 DS 2 3-2 25-17, 29-27, 21-25, 16-25, 15-13
846796 21-09-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-20, 25-21, 25-12
846776 21-09-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 3-1 25-14, 25-13, 25-22, 21-25
846766 20-09-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 4-0 25-15, 25-22, 25-17, 25-13