Wedstrijdprogramma Vedo'70 Dames 1

1e klasse B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D1B FL 30-09-2017 12:30 Vedo'70 DS 1 Volley Tilburg DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Meisjes B
Vedo'70 DS 1 30-09-2017 12:30 1-3 -25 /
Vedo'70 DS 1 30-09-2017 12:30 1-3 -25 /
Vedo'70 DS 1 30-09-2017 12:30 1-3 -25 /
Vedo'70 DS 1 30-09-2017 12:30 1-3 -25 /
7000D1B EF 06-10-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Vedo'70 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D1B JK 14-10-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Spirit DS 1 De Misse / Den Dungen
HLB Van Daal 14-10-2017 12:45 0-4 -25 /
HLB Van Daal 14-10-2017 12:45 0-4 -25 /
HLB Van Daal 14-10-2017 12:45 0-4 -25 /
HLB Van Daal 14-10-2017 12:45 0-4 -25 /
7000D1B GC 14-10-2017 14:00 Hands up DS 2 AVVA DS 1 De Run / Berlicum Nb
Hands up DS 14-10-2017 14:00 4-0 -17 /
Hands up DS 14-10-2017 14:00 4-0 -17 /
Hands up DS 14-10-2017 14:00 4-0 -17 /
Hands up DS 14-10-2017 14:00 4-0 -17 /
7000D1B IA 14-10-2017 17:00 Nuvo'68 DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 De Hongerman / Nuenen
Nuvo'68 DS 1 14-10-2017 17:00 0-4 -26 /
Nuvo'68 DS 1 14-10-2017 17:00 0-4 -26 /
7000D1B FD 14-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
Vedo'70 DS 1 14-10-2017 19:00 2-3 -25 /
7000D1B HI 16-10-2017 20:00 Flits DS 1 Nuvo'68 DS 1 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
Flits DS 1 - 16-10-2017 20:00 4-0 -18 /
7000D1B CF 20-10-2017 20:00 AVVA DS 1 Vedo'70 DS 1 Het Spant / Ameide
7000D1B HJ 21-10-2017 16:30 Flits DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B BG 28-10-2017 12:00 Voltena DS 3 Hands up DS 2 De Crosser / Werkendam
7000D1B AH 28-10-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Flits DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B KI 28-10-2017 13:00 Spirit DS 1 Nuvo'68 DS 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B JL 28-10-2017 14:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Volley Tilburg DS 6 De Misse / Den Dungen
7000D1B DE 28-10-2017 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 De Eeght / Schaijk
7000D1B BF 04-11-2017 11:30 Voltena DS 3 Vedo'70 DS 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000D1B IJ 04-11-2017 13:30 Nuvo'68 DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 De Hongerman / Nuenen
7000D1B GA 04-11-2017 14:00 Hands up DS 2 VC Wik Groot-Ammers DS 2 De Run / Berlicum Nb
7000D1B CD 10-11-2017 20:00 AVVA DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 Het Spant / Ameide
7000D1B BE 11-11-2017 12:00 Voltena DS 3 Sliedrecht Sport DS 6 De Crosser / Werkendam
7000D1B AF 11-11-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Vedo'70 DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B JH 11-11-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Flits DS 1 De Misse / Den Dungen
7000D1B IL 11-11-2017 17:00 Nuvo'68 DS 1 Volley Tilburg DS 6 De Hongerman / Nuenen
7000D1B KG 11-11-2017 17:00 Spirit DS 1 Hands up DS 2 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B LD 18-11-2017 17:30 Volley Tilburg DS 6 Peter Peters/TSR DS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B FE 18-11-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D1B HB 20-11-2017 20:00 Flits DS 1 Voltena DS 3 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B EA 24-11-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 VC Wik Groot-Ammers DS 2 De Basis / Sliedrecht
7000D1B GJ 25-11-2017 14:00 Hands up DS 2 HLB Van Daal/DS DS 5 De Run / Berlicum Nb
7000D1B LC 25-11-2017 17:00 Volley Tilburg DS 6 AVVA DS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B DB 25-11-2017 18:15 Peter Peters/TSR DS 1 Voltena DS 3 De Eeght / Schaijk
7000D1B FK 25-11-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Spirit DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B BC 02-12-2017 12:00 Voltena DS 3 AVVA DS 1 De Crosser / Werkendam
7000D1B JF 02-12-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Vedo'70 DS 1 De Misse / Den Dungen
7000D1B AD 02-12-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Peter Peters/TSR DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B IG 02-12-2017 17:00 Nuvo'68 DS 1 Hands up DS 2 De Hongerman / Nuenen
7000D1B KE 02-12-2017 17:00 Spirit DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B HL 02-12-2017 18:30 Flits DS 1 Volley Tilburg DS 6 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B CA 08-12-2017 20:00 AVVA DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Het Spant / Ameide
7000D1B EJ 08-12-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 HLB Van Daal/DS DS 5 De Basis / Sliedrecht
7000D1B GH 09-12-2017 14:00 Hands up DS 2 Flits DS 1 De Run / Berlicum Nb
7000D1B LB 09-12-2017 14:30 Volley Tilburg DS 6 Voltena DS 3 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B DK 09-12-2017 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Spirit DS 1 De Eeght / Schaijk
7000D1B FI 09-12-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Nuvo'68 DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B AB 16-12-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Voltena DS 3 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B JD 16-12-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Peter Peters/TSR DS 1 De Misse / Den Dungen
7000D1B GL 16-12-2017 14:00 Hands up DS 2 Volley Tilburg DS 6 De Run / Berlicum Nb
7000D1B KC 16-12-2017 17:00 Spirit DS 1 AVVA DS 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B IE 16-12-2017 18:30 Nuvo'68 DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 De Hongerman / Nuenen
7000D1B HF 16-12-2017 19:30 Flits DS 1 Vedo'70 DS 1 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B EG 12-01-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Hands up DS 2 De Basis / Sliedrecht
7000D1B BJ 13-01-2018 12:00 Voltena DS 3 HLB Van Daal/DS DS 5 De Crosser / Werkendam
7000D1B IC 13-01-2018 16:00 Nuvo'68 DS 1 AVVA DS 1 De Hongerman / Nuenen
7000D1B DH 13-01-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Flits DS 1 De Eeght / Schaijk
7000D1B IB 17-01-2018 20:30 Nuvo'68 DS 1 Voltena DS 3 De Hongerman / Nuenen
7000D1B JA 20-01-2018 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 VC Wik Groot-Ammers DS 2 De Misse / Den Dungen
7000D1B GD 20-01-2018 14:00 Hands up DS 2 Peter Peters/TSR DS 1 De Run / Berlicum Nb
7000D1B LK 20-01-2018 14:30 Volley Tilburg DS 6 Spirit DS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B HC 20-01-2018 18:30 Flits DS 1 AVVA DS 1 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B CG 26-01-2018 20:00 AVVA DS 1 Hands up DS 2 Het Spant / Ameide
7000D1B EL 26-01-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Volley Tilburg DS 6 De Basis / Sliedrecht
7000D1B BH 27-01-2018 12:00 Voltena DS 3 Flits DS 1 De Crosser / Werkendam
7000D1B AI 27-01-2018 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Nuvo'68 DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B KJ 27-01-2018 17:00 Spirit DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B DF 27-01-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Vedo'70 DS 1 De Eeght / Schaijk
7000D1B ED 02-02-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Peter Peters/TSR DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D1B GB 03-02-2018 14:00 Hands up DS 2 Voltena DS 3 De Run / Berlicum Nb
7000D1B LJ 03-02-2018 14:30 Volley Tilburg DS 6 HLB Van Daal/DS DS 5 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B FC 03-02-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 AVVA DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D1B CI 09-02-2018 20:00 AVVA DS 1 Nuvo'68 DS 1 Het Spant / Ameide
7000D1B AK 10-02-2018 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Spirit DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B CE 16-02-2018 20:00 AVVA DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 Het Spant / Ameide
7000D1B JI 16-02-2018 21:00 HLB Van Daal/DS DS 5 Nuvo'68 DS 1 De Misse / Den Dungen
7000D1B KH 17-02-2018 17:00 Spirit DS 1 Flits DS 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B DL 17-02-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Volley Tilburg DS 6 De Eeght / Schaijk
7000D1B EC 24-02-2018 16:45 Sliedrecht Sport DS 6 AVVA DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D1B FG 24-02-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 Hands up DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D1B LE 03-03-2018 14:30 Volley Tilburg DS 6 Sliedrecht Sport DS 6 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B IK 03-03-2018 17:00 Nuvo'68 DS 1 Spirit DS 1 De Hongerman / Nuenen
7000D1B HA 03-03-2018 18:30 Flits DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B FB 03-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 Voltena DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D1B EB 09-03-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Voltena DS 3 De Basis / Sliedrecht
7000D1B LI 10-03-2018 13:30 Volley Tilburg DS 6 Nuvo'68 DS 1 Pelikaan Sportcentrum / Tilburg
7000D1B GK 10-03-2018 14:00 Hands up DS 2 Spirit DS 1 De Run / Berlicum Nb
7000D1B DC 10-03-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 AVVA DS 1 De Eeght / Schaijk
7000D1B FA 10-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D1B CL 16-03-2018 20:00 AVVA DS 1 Volley Tilburg DS 6 Het Spant / Ameide
7000D1B BD 17-03-2018 12:00 Voltena DS 3 Peter Peters/TSR DS 1 De Crosser / Werkendam
7000D1B AE 17-03-2018 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Sliedrecht Sport DS 6 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B JG 17-03-2018 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Hands up DS 2 De Misse / Den Dungen
7000D1B KF 17-03-2018 17:00 Spirit DS 1 Vedo'70 DS 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B IH 17-03-2018 17:00 Nuvo'68 DS 1 Flits DS 1 De Hongerman / Nuenen
7000D1B CB 23-03-2018 20:00 AVVA DS 1 Voltena DS 3 Het Spant / Ameide
7000D1B EK 23-03-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Spirit DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D1B GI 24-03-2018 14:00 Hands up DS 2 Nuvo'68 DS 1 De Run / Berlicum Nb
7000D1B LH 24-03-2018 14:30 Volley Tilburg DS 6 Flits DS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B DA 24-03-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 De Eeght / Schaijk
7000D1B FJ 24-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D1B LF 26-03-2018 19:30 Volley Tilburg DS 6 Vedo'70 DS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B AG 26-03-2018 20:00 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Hands up DS 2 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B HK 31-03-2018 18:30 Flits DS 1 Spirit DS 1 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B BL 07-04-2018 12:00 Voltena DS 3 Volley Tilburg DS 6 De Crosser / Werkendam
7000D1B AC 07-04-2018 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 AVVA DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B JE 07-04-2018 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Sliedrecht Sport DS 6 De Misse / Den Dungen
7000D1B IF 07-04-2018 17:00 Nuvo'68 DS 1 Vedo'70 DS 1 De Hongerman / Nuenen
7000D1B KD 07-04-2018 17:00 Spirit DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B HG 07-04-2018 18:30 Flits DS 1 Hands up DS 2 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B CK 13-04-2018 20:00 AVVA DS 1 Spirit DS 1 Het Spant / Ameide
7000D1B EI 13-04-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Nuvo'68 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D1B BA 14-04-2018 12:00 Voltena DS 3 VC Wik Groot-Ammers DS 2 De Crosser / Werkendam
7000D1B LG 14-04-2018 14:30 Volley Tilburg DS 6 Hands up DS 2 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B FH 14-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Flits DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D1B DJ 14-04-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 De Eeght / Schaijk
7000D1B AL 21-04-2018 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Volley Tilburg DS 6 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B JC 21-04-2018 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 AVVA DS 1 De Misse / Den Dungen
7000D1B GF 21-04-2018 14:00 Hands up DS 2 Vedo'70 DS 1 De Run / Berlicum Nb
7000D1B ID 21-04-2018 17:00 Nuvo'68 DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 De Hongerman / Nuenen
7000D1B KB 21-04-2018 17:00 Spirit DS 1 Voltena DS 3 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B HE 21-04-2018 18:30 Flits DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 Dames 2

3e klasse H

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3F CH-2 01-01-1970 01:00 Condor DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F CH 01-01-1970 01:00 Condor DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FL 30-09-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Meisjes B
Vedo'70 DS 2 30-09-2017 15:30 0-4 25 /
Vedo'70 DS 2 30-09-2017 15:30 0-4 25 /
Vedo'70 DS 2 30-09-2017 15:30 0-4 25 /
7000D3F FD 11-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 2 Vridos DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F IA 14-10-2017 15:00 WHV DS 4 Atak'55 DS 3 De Wiel / Asperen
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
7000D3F HB 14-10-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Jola Olympus DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
Vedo'70 DS 3 14-10-2017 17:15 0-4 25 /
Vedo'70 DS 3 14-10-2017 17:15 0-4 25 /
7000D3F AF 21-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F GC 26-10-2017 19:30 Udenhout DS 2 Condor DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F BG 28-10-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 Udenhout DS 2 Amerhal / Made
7000D3F CF 28-10-2017 12:30 Condor DS 3 Vedo'70 DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F JL 28-10-2017 12:30 VC Blox DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Braken / Boxtel
7000D3F AH 28-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F KI 28-10-2017 15:00 Dunamis DS 2 WHV DS 4 Frankenhal / Goirle
7000D3F DE 28-10-2017 15:30 Vridos DS 2 Phoenix DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F LD 04-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vridos DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F IJ 04-11-2017 15:00 WHV DS 4 VC Blox DS 1 De Wiel / Asperen
7000D3F EC 04-11-2017 15:30 Phoenix DS 3 Condor DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HK 04-11-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Dunamis DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GA 04-11-2017 18:00 Udenhout DS 2 Atak'55 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F DI 10-11-2017 20:30 Vridos DS 2 WHV DS 4 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BE 11-11-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 Phoenix DS 3 Amerhal / Made
7000D3F JH 11-11-2017 12:30 VC Blox DS 1 Vedo'70 DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F KG 11-11-2017 15:00 Dunamis DS 2 Udenhout DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F CD 11-11-2017 16:00 Condor DS 3 Vridos DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F LE 18-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Phoenix DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F JD 18-11-2017 14:30 VC Blox DS 1 Vridos DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F FG 18-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D3F LC 25-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Condor DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F FK 25-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Dunamis DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3F EA 25-11-2017 16:00 Phoenix DS 3 Atak'55 DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HI 25-11-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GJ 25-11-2017 18:00 Udenhout DS 2 VC Blox DS 1 Roomley / Udenhout
7000D3F DB 25-11-2017 19:00 Vridos DS 2 Jola Olympus DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JF 02-12-2017 12:30 VC Blox DS 1 Vedo'70 DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F BC 02-12-2017 13:45 Jola Olympus DS 3 Condor DS 3 Amerhal / Made
7000D3F IG 02-12-2017 15:00 WHV DS 4 Udenhout DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KE 02-12-2017 15:00 Dunamis DS 2 Phoenix DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F AD 02-12-2017 16:00 Atak'55 DS 3 Vridos DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F HL 02-12-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F LB 09-12-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Jola Olympus DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F CA 09-12-2017 14:30 Condor DS 3 Atak'55 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FI 09-12-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3F EJ 09-12-2017 16:00 Phoenix DS 3 VC Blox DS 1 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DK 09-12-2017 17:15 Vridos DS 2 Dunamis DS 2 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F GH 09-12-2017 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F HF 13-12-2017 19:15 Vedo'70 DS 3 Vedo'70 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F IE 16-12-2017 15:00 WHV DS 4 Phoenix DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F KC 16-12-2017 15:00 Dunamis DS 2 Condor DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F AB 16-12-2017 16:00 Atak'55 DS 3 Jola Olympus DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F GL 16-12-2017 18:00 Udenhout DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Roomley / Udenhout
7000D3F DH 06-01-2018 19:00 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BJ 13-01-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 VC Blox DS 1 Amerhal / Made
7000D3F LF 13-01-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F AK 13-01-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Dunamis DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CI 13-01-2018 14:30 Condor DS 3 WHV DS 4 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F EG 13-01-2018 16:00 Phoenix DS 3 Udenhout DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F JA 20-01-2018 12:30 VC Blox DS 1 Atak'55 DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F LK 20-01-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Dunamis DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F EF 20-01-2018 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F IB 20-01-2018 15:00 WHV DS 4 Jola Olympus DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F HC 20-01-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Condor DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GD 20-01-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vridos DS 2 Roomley / Udenhout
7000D3F AI 27-01-2018 13:45 Atak'55 DS 3 WHV DS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F BH 27-01-2018 13:45 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 3 Amerhal / Made
7000D3F CG 27-01-2018 14:30 Condor DS 3 Udenhout DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KJ 27-01-2018 15:00 Dunamis DS 2 VC Blox DS 1 Frankenhal / Goirle
7000D3F EL 27-01-2018 16:00 Phoenix DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DF 27-01-2018 17:15 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 2 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F FC 03-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Condor DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F ED 03-02-2018 16:00 Phoenix DS 3 Vridos DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HA 03-02-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GB 03-02-2018 18:00 Udenhout DS 2 Jola Olympus DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F JI 17-02-2018 12:30 VC Blox DS 1 WHV DS 4 De Braken / Boxtel
7000D3F AG 17-02-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Udenhout DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CE 17-02-2018 14:30 Condor DS 3 Phoenix DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KH 17-02-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vedo'70 DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F DL 17-02-2018 15:30 Vridos DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BF 24-02-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 2 Amerhal / Made
7000D3F LJ 24-02-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 VC Blox DS 1 De Linde / Meerkerk
7000D3F IK 24-02-2018 15:00 WHV DS 4 Dunamis DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F FE 24-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F JK 03-03-2018 12:30 VC Blox DS 1 Dunamis DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F IL 03-03-2018 15:00 WHV DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Wiel / Asperen
7000D3F FB 03-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Jola Olympus DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F LI 10-03-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 WHV DS 4 De Linde / Meerkerk
7000D3F EB 10-03-2018 14:00 Phoenix DS 3 Jola Olympus DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F FA 10-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Atak'55 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F DC 10-03-2018 17:15 Vridos DS 2 Condor DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F HJ 10-03-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC Blox DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GK 10-03-2018 18:00 Udenhout DS 2 Dunamis DS 2 Roomley / Udenhout
7000D3F BD 17-03-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Vridos DS 2 Amerhal / Made
7000D3F JG 17-03-2018 13:00 VC Blox DS 1 Udenhout DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F AE 17-03-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Phoenix DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CL 17-03-2018 14:30 Condor DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KF 17-03-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vedo'70 DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F IH 17-03-2018 15:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F LH 24-03-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F DA 24-03-2018 13:45 Vridos DS 2 Atak'55 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F CB 24-03-2018 14:30 Condor DS 3 Jola Olympus DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FJ 24-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 VC Blox DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EK 24-03-2018 16:00 Phoenix DS 3 Dunamis DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F GI 24-03-2018 18:00 Udenhout DS 2 WHV DS 4 Roomley / Udenhout
7000D3F BK 31-03-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Dunamis DS 2 Amerhal / Made
7000D3F BL 07-04-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Amerhal / Made
7000D3F JE 07-04-2018 12:30 VC Blox DS 1 Phoenix DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F AC 07-04-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Condor DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F IF 07-04-2018 15:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KD 07-04-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vridos DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F HG 07-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F BA 12-04-2018 19:30 Jola Olympus DS 3 Atak'55 DS 3 Amerhal / Made
7000D3F LG 14-04-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Udenhout DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F CK 14-04-2018 14:30 Condor DS 3 Dunamis DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FH 14-04-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Vedo'70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EI 14-04-2018 16:00 Phoenix DS 3 WHV DS 4 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DJ 14-04-2018 19:00 Vridos DS 2 VC Blox DS 1 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JC 21-04-2018 12:30 VC Blox DS 1 Condor DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F AL 21-04-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F ID 21-04-2018 15:00 WHV DS 4 Vridos DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KB 21-04-2018 15:00 Dunamis DS 2 Jola Olympus DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F HE 21-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GF 21-04-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 2 Roomley / Udenhout

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 Dames 3

3e klasse E

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3F CH 01-01-1970 01:00 Condor DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F CH-2 01-01-1970 01:00 Condor DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F EH 23-09-2017 16:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 3 De Ring / Zaltbommel
Phoenix DS 3 23-09-2017 16:00 3-1 -31 /
Phoenix DS 3 23-09-2017 16:00 3-1 -31 /
Phoenix DS 3 23-09-2017 16:00 3-1 -31 /
7000D3F HD 30-09-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
Vedo'70 DS 3 30-09-2017 17:15 3-2 -22 /
Vedo'70 DS 3 30-09-2017 17:15 3-2 -22 /
7000D3F FD 11-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 2 Vridos DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F IA 14-10-2017 15:00 WHV DS 4 Atak'55 DS 3 De Wiel / Asperen
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
WHV DS 4 - A 14-10-2017 15:00 3-1 -21 /
7000D3F HB 14-10-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Jola Olympus DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
Vedo'70 DS 3 14-10-2017 17:15 0-4 25 /
Vedo'70 DS 3 14-10-2017 17:15 0-4 25 /
7000D3F AF 21-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F GC 26-10-2017 19:30 Udenhout DS 2 Condor DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F BG 28-10-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 Udenhout DS 2 Amerhal / Made
7000D3F CF 28-10-2017 12:30 Condor DS 3 Vedo'70 DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F JL 28-10-2017 12:30 VC Blox DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Braken / Boxtel
7000D3F AH 28-10-2017 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F KI 28-10-2017 15:00 Dunamis DS 2 WHV DS 4 Frankenhal / Goirle
7000D3F DE 28-10-2017 15:30 Vridos DS 2 Phoenix DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F LD 04-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vridos DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F IJ 04-11-2017 15:00 WHV DS 4 VC Blox DS 1 De Wiel / Asperen
7000D3F EC 04-11-2017 15:30 Phoenix DS 3 Condor DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HK 04-11-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Dunamis DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F GA 04-11-2017 18:00 Udenhout DS 2 Atak'55 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F DI 10-11-2017 20:30 Vridos DS 2 WHV DS 4 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BE 11-11-2017 12:00 Jola Olympus DS 3 Phoenix DS 3 Amerhal / Made
7000D3F JH 11-11-2017 12:30 VC Blox DS 1 Vedo'70 DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F KG 11-11-2017 15:00 Dunamis DS 2 Udenhout DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F CD 11-11-2017 16:00 Condor DS 3 Vridos DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F LE 18-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Phoenix DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F JD 18-11-2017 14:30 VC Blox DS 1 Vridos DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F FG 18-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F LC 25-11-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Condor DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F FK 25-11-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 Dunamis DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EA 25-11-2017 16:00 Phoenix DS 3 Atak'55 DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HI 25-11-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Jongens B
7000D3F GJ 25-11-2017 18:00 Udenhout DS 2 VC Blox DS 1 Roomley / Udenhout
7000D3F DB 25-11-2017 19:00 Vridos DS 2 Jola Olympus DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JF 02-12-2017 12:30 VC Blox DS 1 Vedo'70 DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F BC 02-12-2017 13:45 Jola Olympus DS 3 Condor DS 3 Amerhal / Made
7000D3F IG 02-12-2017 15:00 WHV DS 4 Udenhout DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KE 02-12-2017 15:00 Dunamis DS 2 Phoenix DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F AD 02-12-2017 16:00 Atak'55 DS 3 Vridos DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F HL 02-12-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F LB 09-12-2017 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Jola Olympus DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F CA 09-12-2017 14:30 Condor DS 3 Atak'55 DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FI 09-12-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EJ 09-12-2017 16:00 Phoenix DS 3 VC Blox DS 1 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DK 09-12-2017 17:15 Vridos DS 2 Dunamis DS 2 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F GH 09-12-2017 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F HF 13-12-2017 19:15 Vedo'70 DS 3 Vedo'70 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F IE 16-12-2017 15:00 WHV DS 4 Phoenix DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F KC 16-12-2017 15:00 Dunamis DS 2 Condor DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F AB 16-12-2017 16:00 Atak'55 DS 3 Jola Olympus DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F GL 16-12-2017 18:00 Udenhout DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Roomley / Udenhout
7000D3F DH 06-01-2018 19:00 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BJ 13-01-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 VC Blox DS 1 Amerhal / Made
7000D3F LF 13-01-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F AK 13-01-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Dunamis DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CI 13-01-2018 14:30 Condor DS 3 WHV DS 4 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F EG 13-01-2018 16:00 Phoenix DS 3 Udenhout DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F JA 20-01-2018 12:30 VC Blox DS 1 Atak'55 DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F LK 20-01-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Dunamis DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F EF 20-01-2018 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F IB 20-01-2018 15:00 WHV DS 4 Jola Olympus DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F HC 20-01-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Condor DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GD 20-01-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vridos DS 2 Roomley / Udenhout
7000D3F BH 27-01-2018 13:45 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 3 Amerhal / Made
7000D3F AI 27-01-2018 13:45 Atak'55 DS 3 WHV DS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CG 27-01-2018 14:30 Condor DS 3 Udenhout DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KJ 27-01-2018 15:00 Dunamis DS 2 VC Blox DS 1 Frankenhal / Goirle
7000D3F EL 27-01-2018 16:00 Phoenix DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DF 27-01-2018 17:15 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 2 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F FC 03-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Condor DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F ED 03-02-2018 16:00 Phoenix DS 3 Vridos DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F HA 03-02-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GB 03-02-2018 18:00 Udenhout DS 2 Jola Olympus DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F JI 17-02-2018 12:30 VC Blox DS 1 WHV DS 4 De Braken / Boxtel
7000D3F AG 17-02-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Udenhout DS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CE 17-02-2018 14:30 Condor DS 3 Phoenix DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F KH 17-02-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vedo'70 DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F DL 17-02-2018 15:30 Vridos DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F BF 24-02-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 2 Amerhal / Made
7000D3F LJ 24-02-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 VC Blox DS 1 De Linde / Meerkerk
7000D3F IK 24-02-2018 15:00 WHV DS 4 Dunamis DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F FE 24-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F JK 03-03-2018 12:30 VC Blox DS 1 Dunamis DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F IL 03-03-2018 15:00 WHV DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Wiel / Asperen
7000D3F FB 03-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Jola Olympus DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F LI 10-03-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 WHV DS 4 De Linde / Meerkerk
7000D3F EB 10-03-2018 14:00 Phoenix DS 3 Jola Olympus DS 3 De Ring / Zaltbommel
7000D3F FA 10-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Atak'55 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F HJ 10-03-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC Blox DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F DC 10-03-2018 17:15 Vridos DS 2 Condor DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F GK 10-03-2018 18:00 Udenhout DS 2 Dunamis DS 2 Roomley / Udenhout
7000D3F BD 17-03-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Vridos DS 2 Amerhal / Made
7000D3F JG 17-03-2018 13:00 VC Blox DS 1 Udenhout DS 2 De Braken / Boxtel
7000D3F AE 17-03-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Phoenix DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F CL 17-03-2018 14:30 Condor DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F IH 17-03-2018 15:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F KF 17-03-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vedo'70 DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F LH 24-03-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 3 De Linde / Meerkerk
7000D3F DA 24-03-2018 13:45 Vridos DS 2 Atak'55 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F CB 24-03-2018 14:30 Condor DS 3 Jola Olympus DS 3 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FJ 24-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 VC Blox DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EK 24-03-2018 16:00 Phoenix DS 3 Dunamis DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3F GI 24-03-2018 18:00 Udenhout DS 2 WHV DS 4 Roomley / Udenhout
7000D3F BK 31-03-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Dunamis DS 2 Amerhal / Made
7000D3F BL 07-04-2018 12:00 Jola Olympus DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Amerhal / Made
7000D3F JE 07-04-2018 12:30 VC Blox DS 1 Phoenix DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F AC 07-04-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Condor DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F IF 07-04-2018 15:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KD 07-04-2018 15:00 Dunamis DS 2 Vridos DS 2 Frankenhal / Goirle
7000D3F HG 07-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F BA 12-04-2018 19:30 Jola Olympus DS 3 Atak'55 DS 3 Amerhal / Made
7000D3F LG 14-04-2018 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 4 Udenhout DS 2 De Linde / Meerkerk
7000D3F CK 14-04-2018 14:30 Condor DS 3 Dunamis DS 2 De Wetering / Loon Op Zand
7000D3F FH 14-04-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Vedo'70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F EI 14-04-2018 16:00 Phoenix DS 3 WHV DS 4 De Ring / Zaltbommel
7000D3F DJ 14-04-2018 19:00 Vridos DS 2 VC Blox DS 1 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JC 21-04-2018 12:30 VC Blox DS 1 Condor DS 3 De Braken / Boxtel
7000D3F AL 21-04-2018 13:45 Atak'55 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F ID 21-04-2018 15:00 WHV DS 4 Vridos DS 2 De Wiel / Asperen
7000D3F KB 21-04-2018 15:00 Dunamis DS 2 Jola Olympus DS 3 Frankenhal / Goirle
7000D3F HE 21-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F GF 21-04-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 2 Roomley / Udenhout

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 Heren 1

3e Klasse E

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000H3E GE 30-09-2017 17:15 Vedo'70 HS 1 ROWI HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Jongens B
Vedo'70 HS 1 30-09-2017 17:15 3-2 -25 /
Vedo'70 HS 1 30-09-2017 17:15 3-2 -25 /
7000H3E FD 14-10-2017 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Sporthal Haaften / Haaften
Haaften Kwie 14-10-2017 15:00 0-4 -25 /
Haaften Kwie 14-10-2017 15:00 0-4 -25 /
Haaften Kwie 14-10-2017 15:00 0-4 -25 /
7000H3E HB 14-10-2017 16:00 Goudriaan HS 1 Voltena HS 2 De Multistee / Goudriaan
Goudriaan HS 14-10-2017 16:00 3-1 -21 /
Goudriaan HS 14-10-2017 16:00 3-1 -21 /
Goudriaan HS 14-10-2017 16:00 3-1 -21 /
7000H3E GC 14-10-2017 17:15 Vedo'70 HS 1 Atak'55 HS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Jongens B
Vedo'70 HS 1 14-10-2017 17:15 4-0 -16 /
Vedo'70 HS 1 14-10-2017 17:15 4-0 -16 /
7000H3E JK 18-10-2017 21:00 Podarwic HS 3 Dunamis HS 2 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E AF 21-10-2017 18:15 Atak'55 HS 6 Haaften Kwiek HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E CD 27-10-2017 20:00 Atak'55 HS 5 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E KI 28-10-2017 15:00 Dunamis HS 2 WHV HS 4 Frankenhal / Goirle
7000H3E BG 28-10-2017 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E CF 28-10-2017 16:00 Atak'55 HS 5 Haaften Kwiek HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E AH 28-10-2017 18:15 Atak'55 HS 6 Goudriaan HS 1 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E EC 04-11-2017 15:00 ROWI HS 2 Atak'55 HS 5 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E FB 04-11-2017 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Voltena HS 2 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E IJ 04-11-2017 15:00 WHV HS 4 Podarwic HS 3 De Wiel / Asperen
7000H3E DG 04-11-2017 16:00 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Vedo'70 HS 1 Margriethal / Rijen
7000H3E HK 04-11-2017 16:00 Goudriaan HS 1 Dunamis HS 2 De Multistee / Goudriaan
7000H3E DE 09-11-2017 20:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 ROWI HS 2 Margriethal / Rijen
7000H3E KG 11-11-2017 15:00 Dunamis HS 2 Vedo'70 HS 1 Frankenhal / Goirle
7000H3E BE 11-11-2017 15:30 Voltena HS 2 ROWI HS 2 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E JH 11-11-2017 16:45 Podarwic HS 3 Goudriaan HS 1 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E FG 15-11-2017 21:00 Haaften Kwiek HS 2 Vedo'70 HS 1 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E FK 18-11-2017 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Dunamis HS 2 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E IA 18-11-2017 17:00 WHV HS 4 Atak'55 HS 6 De Wiel / Asperen
7000H3E GD 18-11-2017 17:15 Vedo'70 HS 1 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000H3E DB 25-11-2017 13:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Voltena HS 2 Margriethal / Rijen
7000H3E EA 25-11-2017 15:00 ROWI HS 2 Atak'55 HS 6 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E HI 25-11-2017 16:00 Goudriaan HS 1 WHV HS 4 De Multistee / Goudriaan
7000H3E GJ 25-11-2017 17:15 Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000H3E IG 02-12-2017 15:00 WHV HS 4 Vedo'70 HS 1 De Wiel / Asperen
7000H3E KE 02-12-2017 15:00 Dunamis HS 2 ROWI HS 2 Frankenhal / Goirle
7000H3E BC 02-12-2017 15:30 Voltena HS 2 Atak'55 HS 5 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E JF 02-12-2017 16:45 Podarwic HS 3 Haaften Kwiek HS 2 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E AD 02-12-2017 18:15 Atak'55 HS 6 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E CA 08-12-2017 19:30 Atak'55 HS 5 Atak'55 HS 6 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E EJ 09-12-2017 15:00 ROWI HS 2 Podarwic HS 3 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E FI 09-12-2017 15:00 Haaften Kwiek HS 2 WHV HS 4 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E DK 09-12-2017 16:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Dunamis HS 2 Margriethal / Rijen
7000H3E GH 09-12-2017 17:15 Vedo'70 HS 1 Goudriaan HS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000H3E IE 16-12-2017 15:00 WHV HS 4 ROWI HS 2 De Wiel / Asperen
7000H3E KC 16-12-2017 15:00 Dunamis HS 2 Atak'55 HS 5 Frankenhal / Goirle
7000H3E HF 16-12-2017 16:00 Goudriaan HS 1 Haaften Kwiek HS 2 De Multistee / Goudriaan
7000H3E JD 16-12-2017 16:45 Podarwic HS 3 Westphal Kozijnen CSS HS 2 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E AB 16-12-2017 18:15 Atak'55 HS 6 Voltena HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E EH 06-01-2018 15:00 ROWI HS 2 Goudriaan HS 1 De Gong / Etten-leur
7000H3E DH 13-01-2018 13:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Goudriaan HS 1 Margriethal / Rijen
7000H3E EG 13-01-2018 15:00 ROWI HS 2 Vedo'70 HS 1 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E BJ 13-01-2018 15:30 Voltena HS 2 Podarwic HS 3 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E CI 13-01-2018 16:00 Atak'55 HS 5 WHV HS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E AK 13-01-2018 18:15 Atak'55 HS 6 Dunamis HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E FE 20-01-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 2 ROWI HS 2 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E IB 20-01-2018 15:00 WHV HS 4 Voltena HS 2 De Wiel / Asperen
7000H3E HC 20-01-2018 16:00 Goudriaan HS 1 Atak'55 HS 5 De Multistee / Goudriaan
7000H3E JA 20-01-2018 16:45 Podarwic HS 3 Atak'55 HS 6 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E DF 27-01-2018 13:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Haaften Kwiek HS 2 Margriethal / Rijen
7000H3E KJ 27-01-2018 15:00 Dunamis HS 2 Podarwic HS 3 Frankenhal / Goirle
7000H3E BH 27-01-2018 15:30 Voltena HS 2 Goudriaan HS 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E CG 27-01-2018 16:00 Atak'55 HS 5 Vedo'70 HS 1 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E AI 27-01-2018 18:15 Atak'55 HS 6 WHV HS 4 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E FC 03-02-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Atak'55 HS 5 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E HA 03-02-2018 16:00 Goudriaan HS 1 Atak'55 HS 6 De Multistee / Goudriaan
7000H3E GB 03-02-2018 17:15 Vedo'70 HS 1 Voltena HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000H3E DI 08-02-2018 20:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 WHV HS 4 Margriethal / Rijen
7000H3E KH 17-02-2018 15:00 Dunamis HS 2 Goudriaan HS 1 Frankenhal / Goirle
7000H3E BF 17-02-2018 15:30 Voltena HS 2 Haaften Kwiek HS 2 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E CE 17-02-2018 16:00 Atak'55 HS 5 ROWI HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E JI 17-02-2018 16:45 Podarwic HS 3 WHV HS 4 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E AG 17-02-2018 18:15 Atak'55 HS 6 Vedo'70 HS 1 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E IK 24-02-2018 15:00 WHV HS 4 Dunamis HS 2 De Wiel / Asperen
7000H3E ED 24-02-2018 17:00 ROWI HS 2 Westphal Kozijnen CSS HS 2 De Gong / Etten-leur
7000H3E AC 28-02-2018 21:00 Atak'55 HS 6 Atak'55 HS 5 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E DC 03-03-2018 13:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Atak'55 HS 5 Margriethal / Rijen
7000H3E GA 03-03-2018 17:15 Vedo'70 HS 1 Atak'55 HS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000H3E EB 10-03-2018 15:00 ROWI HS 2 Voltena HS 2 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E FA 10-03-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Atak'55 HS 6 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E HJ 10-03-2018 16:00 Goudriaan HS 1 Podarwic HS 3 De Multistee / Goudriaan
7000H3E GK 10-03-2018 17:15 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000H3E KF 17-03-2018 15:00 Dunamis HS 2 Haaften Kwiek HS 2 Frankenhal / Goirle
7000H3E BD 17-03-2018 15:30 Voltena HS 2 Westphal Kozijnen CSS HS 2 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E JG 17-03-2018 16:45 Podarwic HS 3 Vedo'70 HS 1 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E AE 17-03-2018 18:15 Atak'55 HS 6 ROWI HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E CB 23-03-2018 20:00 Atak'55 HS 5 Voltena HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E EK 24-03-2018 13:00 ROWI HS 2 Dunamis HS 2 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E FJ 24-03-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Podarwic HS 3 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E GI 24-03-2018 17:15 Vedo'70 HS 1 WHV HS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000H3E DA 31-03-2018 13:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Atak'55 HS 6 Margriethal / Rijen
7000H3E IH 31-03-2018 15:00 WHV HS 4 Goudriaan HS 1 De Wiel / Asperen
7000H3E IF 07-04-2018 15:00 WHV HS 4 Haaften Kwiek HS 2 De Wiel / Asperen
7000H3E KD 07-04-2018 15:00 Dunamis HS 2 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Frankenhal / Goirle
7000H3E HG 07-04-2018 16:00 Goudriaan HS 1 Vedo'70 HS 1 De Multistee / Goudriaan
7000H3E JE 07-04-2018 16:45 Podarwic HS 3 ROWI HS 2 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E DJ 14-04-2018 13:30 Westphal Kozijnen CSS HS 2 Podarwic HS 3 Margriethal / Rijen
7000H3E EI 14-04-2018 15:00 ROWI HS 2 WHV HS 4 Het Turfschip / Etten-leur
7000H3E FH 14-04-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Goudriaan HS 1 Sporthal Haaften / Haaften
7000H3E BA 14-04-2018 15:30 Voltena HS 2 Atak'55 HS 6 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000H3E CK 14-04-2018 16:00 Atak'55 HS 5 Dunamis HS 2 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000H3E ID 21-04-2018 15:00 WHV HS 4 Westphal Kozijnen CSS HS 2 De Wiel / Asperen
7000H3E KB 21-04-2018 15:00 Dunamis HS 2 Voltena HS 2 Frankenhal / Goirle
7000H3E HE 21-04-2018 16:00 Goudriaan HS 1 ROWI HS 2 De Multistee / Goudriaan
7000H3E JC 21-04-2018 16:45 Podarwic HS 3 Atak'55 HS 5 De Maayenbogerd / Aalst
7000H3E GF 21-04-2018 17:15 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 Meisjes B

2e klasse D

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000MB2D1 BA 14-10-2017 14:00 Vedo'70 MB 1 AVVA MB 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
Vedo'70 MB 1 14-10-2017 14:00 3-1 -13 /
Vedo'70 MB 1 14-10-2017 14:00 3-1 -13 /
Vedo'70 MB 1 14-10-2017 14:00 3-1 -13 /
Vedo'70 MB 1 14-10-2017 14:00 3-1 -13 /
7000MB2D1 AB 21-10-2017 12:15 AVVA MB 2 Vedo'70 MB 1 Het Spant / Ameide
7000MB2D1 CB 28-10-2017 12:00 Vridos MB 1 Vedo'70 MB 1 Neerpolder / Giessenburg
7000MB2D1 AE 28-10-2017 12:15 AVVA MB 2 WHV MB 4 Het Spant / Ameide
7000MB2D1 BC 04-11-2017 14:00 Vedo'70 MB 1 Vridos MB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000MB2D1 DA 04-11-2017 15:30 Volley Meerkerk'95 MB 1 AVVA MB 2 De Linde / Meerkerk
7000MB2D1 BE 11-11-2017 14:00 Vedo'70 MB 1 WHV MB 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000MB2D1 EB 18-11-2017 09:00 WHV MB 4 Vedo'70 MB 1 De Wiel / Asperen
7000MB2D1 DC 18-11-2017 15:30 Volley Meerkerk'95 MB 1 Vridos MB 1 De Linde / Meerkerk
7000MB2D1 CA 25-11-2017 13:45 Vridos MB 1 AVVA MB 2 Neerpolder / Giessenburg
7000MB2D1 DE 25-11-2017 15:30 Volley Meerkerk'95 MB 1 WHV MB 4 De Linde / Meerkerk
7000MB2D1 EC 02-12-2017 09:00 WHV MB 4 Vridos MB 1 De Wiel / Asperen
7000MB2D1 BD 02-12-2017 17:15 Vedo'70 MB 1 Volley Meerkerk'95 MB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000MB2D1 AC 09-12-2017 12:15 AVVA MB 2 Vridos MB 1 Het Spant / Ameide
7000MB2D1 DB 09-12-2017 15:30 Volley Meerkerk'95 MB 1 Vedo'70 MB 1 De Linde / Meerkerk
7000MB2D1 ED 16-12-2017 09:00 WHV MB 4 Volley Meerkerk'95 MB 1 De Wiel / Asperen

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 Jongens B

1ste klasse B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000JB2B1 BC 23-09-2017 12:00 Vridos JB 1 Vedo'70 JB 1 Neerpolder / Giessenburg
Vridos JB 1 23-09-2017 12:00 0-4 -25 /
Vridos JB 1 23-09-2017 12:00 0-4 -25 /
Vridos JB 1 23-09-2017 12:00 0-4 -25 /
Vridos JB 1 23-09-2017 12:00 0-4 -25 /
Vridos JB 1 23-09-2017 12:00 0-4 -25 /
7000JB2B1 CD 30-09-2017 14:00 Vedo'70 JB 1 Voltena JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
Vedo'70 JB 1 30-09-2017 14:00 3-1 -25 /
Vedo'70 JB 1 30-09-2017 14:00 3-1 -25 /
Vedo'70 JB 1 30-09-2017 14:00 3-1 -25 /
Vedo'70 JB 1 30-09-2017 14:00 3-1 -25 /
7000JB2B1 CA 14-10-2017 14:00 Vedo'70 JB 1 VC Wik Groot-Ammers JB 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
Vedo'70 JB 1 14-10-2017 14:00 4-0 -16 /
Vedo'70 JB 1 14-10-2017 14:00 4-0 -16 /
Vedo'70 JB 1 14-10-2017 14:00 4-0 -16 /
Vedo'70 JB 1 14-10-2017 14:00 4-0 -16 /
7000JB2B1 EB 21-10-2017 14:30 Meteoor JB 1 Vridos JB 1 Oosterbliek / Gorinchem
7000JB2B1 AC 27-10-2017 19:30 VC Wik Groot-Ammers JB 2 Vedo'70 JB 1 De Reiger / Groot-ammers
7000JB2B1 BE 28-10-2017 12:00 Vridos JB 1 Meteoor JB 1 Neerpolder / Giessenburg
7000JB2B1 DC 02-11-2017 18:30 Voltena JB 1 Vedo'70 JB 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000JB2B1 CB 04-11-2017 14:00 Vedo'70 JB 1 Vridos JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000JB2B1 DA 11-11-2017 11:30 Voltena JB 1 VC Wik Groot-Ammers JB 2 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000JB2B1 EC 11-11-2017 16:00 Meteoor JB 1 Vedo'70 JB 1 Oosterbliek / Gorinchem
7000JB2B1 BD 25-11-2017 12:00 Vridos JB 1 Voltena JB 1 Neerpolder / Giessenburg
7000JB2B1 CE 25-11-2017 13:45 Vedo'70 JB 1 Meteoor JB 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000JB2B1 AE 01-12-2017 19:30 VC Wik Groot-Ammers JB 2 Meteoor JB 1 De Reiger / Groot-ammers
7000JB2B1 DB 02-12-2017 11:30 Voltena JB 1 Vridos JB 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000JB2B1 ED 09-12-2017 13:00 Meteoor JB 1 Voltena JB 1 Oosterbliek / Gorinchem
7000JB2B1 BA 09-12-2017 13:45 Vridos JB 1 VC Wik Groot-Ammers JB 2 Neerpolder / Giessenburg
7000JB2B1 AD 16-12-2017 15:15 VC Wik Groot-Ammers JB 2 Voltena JB 1 De Reiger / Groot-ammers

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 CMV 5

CMV niveau 5 / regulier D.

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000C751H1CE 30-09-2017 12:30 Vedo'70 N5 1 Vridos N5 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Jongens B / Jongens B
Vedo'70 N5 1 30-09-2017 12:30 4-0 -6 /
Vedo'70 N5 1 30-09-2017 12:30 4-0 -6 /
Vedo'70 N5 1 30-09-2017 12:30 4-0 -6 /
Vedo'70 N5 1 30-09-2017 12:30 4-0 -6 /
Vedo'70 N5 1 30-09-2017 12:30 4-0 -6 /
7000C751H1FB 14-10-2017 11:00 WHV N5 1 Podarwic N5 2 De Wiel / Asperen
WHV N5 1 - P 14-10-2017 11:00 3-1 -24 /
WHV N5 1 - P 14-10-2017 11:00 3-1 -24 /
WHV N5 1 - P 14-10-2017 11:00 3-1 -24 /
WHV N5 1 - P 14-10-2017 11:00 3-1 -24 /
WHV N5 1 - P 14-10-2017 11:00 3-1 -24 /
7000C751H1CD 14-10-2017 12:30 Vedo'70 N5 1 Volley Meerkerk'95 N5 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Jongens B / Meisjes B
Vedo'70 N5 1 14-10-2017 12:30 4-0 -12 /
Vedo'70 N5 1 14-10-2017 12:30 4-0 -12 /
Vedo'70 N5 1 14-10-2017 12:30 4-0 -12 /
Vedo'70 N5 1 14-10-2017 12:30 4-0 -12 /
Vedo'70 N5 1 14-10-2017 12:30 4-0 -12 /
7000C751H1EC 28-10-2017 09:00 Vridos N5 2 Vedo'70 N5 1 Neerpolder / Giessenburg
7000C751H1BD 28-10-2017 11:00 Podarwic N5 2 Volley Meerkerk'95 N5 2 De Maayenbogerd / Aalst
7000C751H1DF 04-11-2017 11:15 Volley Meerkerk'95 N5 2 WHV N5 1 De Linde / Meerkerk
7000C751H1CB 04-11-2017 15:30 Vedo'70 N5 1 Podarwic N5 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Jongens B / Jongens B
7000C751H1BE 11-11-2017 11:00 Podarwic N5 2 Vridos N5 2 De Maayenbogerd / Aalst
7000C751H1CF 11-11-2017 12:30 Vedo'70 N5 1 WHV N5 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Meisjes B
7000C751H1FC 18-11-2017 11:00 WHV N5 1 Vedo'70 N5 1 De Wiel / Asperen
7000C751H1DE 18-11-2017 11:15 Volley Meerkerk'95 N5 2 Vridos N5 2 De Linde / Meerkerk
7000C751H1EF 25-11-2017 10:30 Vridos N5 2 WHV N5 1 Neerpolder / Giessenburg
7000C751H1DB 25-11-2017 11:15 Volley Meerkerk'95 N5 2 Podarwic N5 2 De Linde / Meerkerk
7000C751H1BC 02-12-2017 11:00 Podarwic N5 2 Vedo'70 N5 1 De Maayenbogerd / Aalst
7000C751H1FD 02-12-2017 11:00 WHV N5 1 Volley Meerkerk'95 N5 2 De Wiel / Asperen
7000C751H1EB 09-12-2017 10:30 Vridos N5 2 Podarwic N5 2 Neerpolder / Giessenburg
7000C751H1DC 09-12-2017 11:15 Volley Meerkerk'95 N5 2 Vedo'70 N5 1 De Linde / Meerkerk
7000C751H1FE 16-12-2017 11:00 WHV N5 1 Vridos N5 2 De Wiel / Asperen

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Wedstrijdprogramma Vedo'70 Recreanten

Gorkum mix poule B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000RGXB CH 26-09-2017 20:45 Molenwiek'74 XR 2 Vedo'70 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB AH 10-10-2017 20:30 Meteoor XR 2 Vedo'70 XR 1 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB BG 10-10-2017 20:45 Molenwiek'74 XR 1 VC Wik Groot-Ammers XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland
Molenwiek'74 10-10-2017 20:45 0-4 -25 /
7000RGXB IJ 12-10-2017 19:30 VIA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB DE 13-10-2017 21:00 Serve'68 XR 1 Set Up XR 1 De Koels / Vuren
7000RGXB AD 24-10-2017 20:30 Meteoor XR 2 Serve'68 XR 1 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB CE 24-10-2017 20:45 Molenwiek'74 XR 2 Set Up XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB JD 26-10-2017 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Serve'68 XR 1 De Linde / Meerkerk
7000RGXB GA 26-10-2017 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Meteoor XR 2 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB HI 28-10-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Jongens B / Meisjes B
7000RGXB FB 28-10-2017 16:30 SNA XR 2 Molenwiek'74 XR 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB EB 31-10-2017 19:30 Set Up XR 1 Molenwiek'74 XR 1 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB AF 31-10-2017 20:30 Meteoor XR 2 SNA XR 2 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB CD 31-10-2017 20:45 Molenwiek'74 XR 2 Serve'68 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB IG 02-11-2017 19:30 VIA XR 2 VC Wik Groot-Ammers XR 2 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB HJ 04-11-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Meisjes B
7000RGXB EA 07-11-2017 19:30 Set Up XR 1 Meteoor XR 2 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB JC 09-11-2017 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Molenwiek'74 XR 2 De Linde / Meerkerk
7000RGXB GH 09-11-2017 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Vedo'70 XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB DB 10-11-2017 21:00 Serve'68 XR 1 Molenwiek'74 XR 1 De Koels / Vuren
7000RGXB HB 18-11-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 Molenwiek'74 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Meisjes B
7000RGXB BC 21-11-2017 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Molenwiek'74 XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB IE 23-11-2017 19:30 VIA XR 2 Set Up XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB GJ 23-11-2017 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB HF 25-11-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000RGXB EH 28-11-2017 19:30 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB CA 28-11-2017 20:45 Molenwiek'74 XR 2 Meteoor XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB JB 30-11-2017 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Molenwiek'74 XR 1 De Linde / Meerkerk
7000RGXB DI 01-12-2017 21:00 Serve'68 XR 1 VIA XR 2 De Koels / Vuren
7000RGXB FG 02-12-2017 16:30 SNA XR 2 VC Wik Groot-Ammers XR 2 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB FD 09-12-2017 16:30 SNA XR 2 Serve'68 XR 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB AB 12-12-2017 20:30 Meteoor XR 2 Molenwiek'74 XR 1 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB IC 14-12-2017 19:30 VIA XR 2 Molenwiek'74 XR 2 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB GE 14-12-2017 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Set Up XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB HD 16-12-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000RGXB CG 09-01-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 2 VC Wik Groot-Ammers XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB JE 11-01-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Set Up XR 1 De Linde / Meerkerk
7000RGXB FI 13-01-2018 16:30 SNA XR 2 VIA XR 2 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB BH 16-01-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Vedo'70 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB DF 19-01-2018 21:00 Serve'68 XR 1 SNA XR 2 De Koels / Vuren
7000RGXB ED 23-01-2018 19:30 Set Up XR 1 Serve'68 XR 1 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB AI 23-01-2018 20:30 Meteoor XR 2 VIA XR 2 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB JI 25-01-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VIA XR 2 De Linde / Meerkerk
7000RGXB GB 25-01-2018 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Molenwiek'74 XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB HA 27-01-2018 17:15 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB FC 27-01-2018 18:00 SNA XR 2 Molenwiek'74 XR 2 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB EC 30-01-2018 19:30 Set Up XR 1 Molenwiek'74 XR 2 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB AG 30-01-2018 20:30 Meteoor XR 2 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB IH 01-02-2018 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB DJ 02-02-2018 21:00 Serve'68 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 De Koels / Vuren
7000RGXB BF 06-02-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 SNA XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB BE 13-02-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Set Up XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB JH 15-02-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 De Linde / Meerkerk
7000RGXB GI 15-02-2018 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 VIA XR 2 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB DC 16-02-2018 21:00 Serve'68 XR 1 Molenwiek'74 XR 2 De Koels / Vuren
7000RGXB FA 17-02-2018 16:30 SNA XR 2 Meteoor XR 2 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB AE 27-02-2018 20:30 Meteoor XR 2 Set Up XR 1 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB CJ 27-02-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB IF 01-03-2018 19:30 VIA XR 2 SNA XR 2 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB HG 03-03-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB BD 06-03-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Serve'68 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB EI 13-03-2018 19:30 Set Up XR 1 VIA XR 2 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB CB 13-03-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 2 Molenwiek'74 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB JG 15-03-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VC Wik Groot-Ammers XR 2 De Linde / Meerkerk
7000RGXB DA 16-03-2018 21:00 Serve'68 XR 1 Meteoor XR 2 De Koels / Vuren
7000RGXB FH 17-03-2018 16:30 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB AC 20-03-2018 20:30 Meteoor XR 2 Molenwiek'74 XR 2 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB ID 22-03-2018 19:30 VIA XR 2 Serve'68 XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB GF 22-03-2018 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 SNA XR 2 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB HE 24-03-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 Set Up XR 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB EG 27-03-2018 19:30 Set Up XR 1 VC Wik Groot-Ammers XR 2 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB CI 27-03-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 2 VIA XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB JF 29-03-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 SNA XR 2 De Linde / Meerkerk
7000RGXB DH 30-03-2018 21:00 Serve'68 XR 1 Vedo'70 XR 1 De Koels / Vuren
7000RGXB BJ 03-04-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 De Klipper / Nieuw-lekkerland
7000RGXB FJ 07-04-2018 16:30 SNA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000RGXB EF 10-04-2018 19:30 Set Up XR 1 SNA XR 2 De Schakel / Leerbroek
7000RGXB AJ 10-04-2018 20:30 Meteoor XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 Hoefslag / Gorinchem
7000RGXB IB 12-04-2018 19:30 VIA XR 2 Molenwiek'74 XR 1 MFC de Lingehof / Arkel
7000RGXB GD 12-04-2018 21:30 VC Wik Groot-Ammers XR 2 Serve'68 XR 1 De Reiger / Groot-ammers
7000RGXB HC 14-04-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 Molenwiek'74 XR 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000RGXB BA 17-04-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Meteoor XR 2 De Klipper / Nieuw-lekkerland

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.