Uitslagen Vedo'70 Dames 1

2e klasse C

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1005467 28-11-2020 16:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005567 28-11-2020 14:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005497 28-11-2020 13:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005507 28-11-2020 13:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005487 28-11-2020 12:45 zaterdag 28 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005517 27-11-2020 19:30 vrijdag 27 november 30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005549 21-11-2020 18:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005447 21-11-2020 16:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005532 21-11-2020 16:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005457 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005559 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005529 14-11-2020 18:30 zaterdag 14 november 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005568 14-11-2020 16:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005489 14-11-2020 14:45 zaterdag 14 november 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005479 14-11-2020 12:45 zaterdag 14 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005509 14-11-2020 12:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005519 14-11-2020 12:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005551 07-11-2020 18:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005469 07-11-2020 16:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005449 07-11-2020 16:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005459 07-11-2020 14:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005561 07-11-2020 14:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005543 06-11-2020 19:15 vrijdag 6 november 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005511 31-10-2020 20:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005531 31-10-2020 18:30 zaterdag 31 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005569 31-10-2020 16:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005491 31-10-2020 14:45 zaterdag 31 oktober 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005501 31-10-2020 10:45 zaterdag 31 oktober 45, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005541 30-10-2020 19:15 vrijdag 30 oktober 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005539 23-10-2020 21:15 vrijdag 23 oktober 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005465 23-10-2020 20:30 vrijdag 23 oktober 30, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005554 17-10-2020 18:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005471 17-10-2020 16:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005451 17-10-2020 16:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005461 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005563 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005481 17-10-2020 12:45 zaterdag 17 oktober 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005523 10-10-2020 18:30 SNA DS 2 WHV DS 3 3-2 31-29, 23-25, 25-14, 26-28, 16-14
1005553 10-10-2020 18:00 zaterdag 10 oktober 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005513 10-10-2020 16:00 Volley Zuid DS 4 Vedo'70 DS 1 1-3 20-25, 20-25, 25-10, 20-25
1005570 10-10-2020 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Volley2B DS 4 4-0 25-17, 25-18, 25-20, 29-27
1005503 10-10-2020 13:00 VCN DS 6 Podarwic DS 2 0-4 10-25, 7-25, 12-25, 10-25
1005533 09-10-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Haaften Kwiek DS 1 3-1 14-25, 25-23, 25-22, 25-20
1005453 03-10-2020 16:00 Haaften Kwiek DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 0-4 14-25, 9-25, 15-25, 9-25
1005565 03-10-2020 14:00 Phoenix DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 14-25, 13-25, 16-25, 20-25
1005463 03-10-2020 14:00 WHV DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-21, 25-17, 28-26, 20-25
1005483 03-10-2020 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 4 4-0 25-13, 25-20, 25-11, 25-17
1005473 03-10-2020 12:30 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 2-3 25-20, 23-25, 23-25, 25-21, 9-15
1005493 03-10-2020 11:15 Volley2B DS 4 VCN DS 6 4-0 25-14, 25-20, 25-13, 25-15
1005545 26-09-2020 18:00 RVC/Libanon '50 DS 4 WHV DS 3 4-0 25-21, 25-13, 25-16, 25-18
1005525 26-09-2020 16:30 SNA DS 2 Podarwic DS 2 1-3 17-25, 18-25, 24-26, 25-19
1005515 26-09-2020 14:00 Volley Zuid DS 4 Volley2B DS 4 3-1 23-25, 25-8, 27-25, 25-20
1005555 26-09-2020 14:00 Phoenix DS 2 Haaften Kwiek DS 1 1-3 22-25, 23-25, 27-29, 26-24
1005510 25-09-2020 19:30 VCN DS 6 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 10-25, 6-25, 9-25, 16-25
1005535 25-09-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 1 2-3 25-18, 25-21, 23-25, 15-25, 9-15
1005475 19-09-2020 16:30 Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 0-4 20-25, 17-25, 21-25, 13-25
1005566 19-09-2020 16:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-13, 25-16, 25-13, 25-19
1005495 19-09-2020 14:45 Volley2B DS 4 SNA DS 2 4-0 25-13, 25-16, 25-13, 25-8
1005485 19-09-2020 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-21, 25-21, 25-21, 25-18
1005505 19-09-2020 12:00 VCN DS 6 Volley Zuid DS 4 0-4 21-25, 20-25, 16-25, 15-25
846827 18-04-2020 17:15 zaterdag 18 april 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846807 18-04-2020 16:45 zaterdag 18 april 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846746 18-04-2020 16:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846847 18-04-2020 12:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846817 17-04-2020 21:15 vrijdag 17 april 15, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
846837 11-04-2020 13:15 zaterdag 11 april 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846747 04-04-2020 16:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846863 04-04-2020 16:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846787 04-04-2020 14:00 zaterdag 4 april 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846797 04-04-2020 13:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846777 04-04-2020 12:45 zaterdag 4 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846767 03-04-2020 20:30 vrijdag 3 april 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846849 28-03-2020 20:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846757 28-03-2020 18:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846829 28-03-2020 17:15 zaterdag 28 maart 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846737 28-03-2020 14:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846864 21-03-2020 16:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846809 21-03-2020 14:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846789 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846799 21-03-2020 13:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846769 21-03-2020 12:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846759 17-03-2020 20:30 dinsdag 17 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846851 14-03-2020 20:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846749 14-03-2020 16:30 zaterdag 14 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846739 14-03-2020 16:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846841 14-03-2020 13:15 zaterdag 14 maart 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846768 13-03-2020 20:30 vrijdag 13 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846811 07-03-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 3 0-4 16-25, 23-25, 9-25, 17-25
846865 07-03-2020 16:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 2-3 25-19, 19-25, 25-20, 23-25, 12-15
846781 07-03-2020 14:00 Phoenix DS 2 SNA DS 2 1-3 23-25, 25-23, 22-25, 22-25
846771 07-03-2020 12:45 Podarwic DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 13-25, 17-25, 31-29, 15-25
846821 06-03-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 19-25, 25-20, 27-25, 25-22
846791 05-03-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 6 3-1 25-16, 28-26, 25-23, 21-25
846745 26-02-2020 19:30 Volley Zuid DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 20-25, 15-25, 20-25, 18-25
846824 22-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 6 4-0 25-22, 25-17, 25-16, 25-13
846846 15-02-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Zuid DS 6 4-0 25-14, 25-15, 25-17, 25-11
846839 15-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Phoenix DS 2 3-1 19-25, 26-24, 25-21, 25-22
846820 14-02-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Vedo'70 DS 1 0-4 18-25, 14-25, 25-27, 18-25
846853 08-02-2020 16:00 Volley Zuid DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 25-19, 25-17, 20-25, 25-12
846751 08-02-2020 14:30 SNA DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 13-25, 23-25, 24-26
846843 08-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 2-3 12-25, 25-21, 18-25, 25-22, 13-15
846779 08-02-2020 12:45 Podarwic DS 2 Vridos DS 1 3-1 25-13, 25-14, 25-21, 24-26
846741 08-02-2020 12:00 Volley Zuid DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 28-26, 28-26, 25-11, 25-27
846761 07-02-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Phoenix DS 2 4-0 25-12, 25-23, 25-11, 25-11
846793 04-02-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Next Volley Dordrecht DS 6 3-2 23-25, 25-19, 19-25, 25-17, 16-14
846833 01-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 3 1-3 22-25, 24-26, 25-18, 25-27
846803 01-02-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 SNA DS 2 2-3 29-27, 10-25, 27-25, 23-25, 9-15
846866 01-02-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-9, 17-25, 25-23, 25-20
846783 01-02-2020 14:00 Phoenix DS 2 Podarwic DS 2 0-4 21-25, 15-25, 23-25, 20-25
846813 31-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-19, 25-17, 25-14, 18-25
846753 25-01-2020 16:30 SNA DS 2 Smash'66 DS 2 3-1 21-25, 25-23, 25-12, 25-6
846743 25-01-2020 16:00 Volley Zuid DS 6 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 27-25, 25-20, 25-15
846790 25-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Vridos DS 1 0-4 13-25, 22-25, 16-25, 16-25
846855 25-01-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-14, 24-26, 25-21, 25-14
846773 25-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 22-25, 19-25, 18-25, 25-23
846763 24-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-12, 25-15, 25-6
846795 18-01-2020 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Phoenix DS 2 3-1 25-20, 25-21, 23-25, 25-16
846825 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 0-4 10-25, 20-25, 18-25, 14-25
846805 18-01-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Podarwic DS 2 1-3 15-25, 25-19, 18-25, 17-25
846867 18-01-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 3 0-4 15-25, 11-25, 19-25, 17-25
846835 18-01-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 6 3-2 25-22, 22-25, 20-25, 26-24, 15-3
846815 17-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 2-3 15-25, 25-23, 25-23, 9-25, 9-15
846755 11-01-2020 18:30 SNA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 27-29, 25-27, 27-25, 18-25
846862 11-01-2020 16:30 Vridos DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 21-25, 23-25, 17-25
846785 11-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-20, 25-23, 17-25, 25-16
846775 11-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 Smash'66 DS 2 4-0 25-11, 25-14, 26-24, 25-13
846765 10-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Vedo'70 DS 1 1-3 13-25, 14-25, 25-15, 22-25
846823 20-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Vridos DS 1 2-3 22-25, 25-20, 18-25, 25-8, 10-15
846848 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 3 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 19-25, 9-25, 23-25
846736 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 6 SNA DS 2 0-4 18-25, 20-25, 17-25, 17-25
846828 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 3-1 25-9, 25-16, 25-19, 31-33
846812 14-12-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Vridos DS 1 3-2 17-25, 23-25, 25-15, 25-12, 15-12
846838 14-12-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Podarwic DS 2 0-4 12-25, 22-25, 20-25, 19-25
846818 13-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 23-25, 22-25, 22-25, 21-25
846858 07-12-2019 18:15 Vridos DS 1 SNA DS 2 1-3 27-25, 19-25, 13-25, 17-25
846808 07-12-2019 14:45 Sliedrecht Sport DS 7 Smash'66 DS 2 2-3 25-21, 19-25, 18-25, 25-23, 6-15
846788 07-12-2019 14:00 Phoenix DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 13-25, 18-25, 25-21, 9-25
846798 07-12-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Vedo'70 DS 1 3-1 23-25, 25-20, 25-14, 25-21
846778 07-12-2019 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 24-26, 25-19, 23-25, 18-25
846758 06-12-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Zuid DS 6 2-3 25-19, 21-25, 25-7, 18-25, 7-15
846830 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 2-3 25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 11-15
846748 30-11-2019 16:30 SNA DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 17-25, 13-25, 23-25, 18-25
846850 30-11-2019 16:00 Volley Zuid DS 3 Phoenix DS 2 4-0 25-23, 25-14, 25-18, 25-9
846738 30-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Podarwic DS 2 3-2 20-25, 25-23, 16-25, 25-21, 15-9
846840 30-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 12-25, 25-23, 22-25, 13-25
846794 28-11-2019 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Podarwic DS 2 3-1 25-14, 27-25, 21-25, 25-16
846752 23-11-2019 18:30 SNA DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-21, 25-15, 25-14
846742 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Smash'66 DS 2 1-3 19-25, 25-14, 18-25, 19-25
846854 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 3 Vedo'70 DS 1 3-2 21-25, 25-19, 26-28, 25-20, 15-7
846845 23-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vridos DS 1 3-1 25-11, 25-21, 28-30, 25-19
846772 23-11-2019 11:00 Podarwic DS 2 Phoenix DS 2 4-0 25-15, 25-13, 25-21, 25-17
846762 22-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 3-1 25-16, 25-23, 25-20, 22-25
846740 18-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 2-3 19-25, 25-22, 18-25, 25-18, 14-16
846831 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 3-1 29-27, 25-14, 25-19, 23-25
846810 16-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Meerkerk'95 DS 3 0-4 14-25, 17-25, 18-25, 22-25
846859 16-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 14-25, 13-25, 11-25
846780 16-11-2019 16:00 Phoenix DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-20, 27-29, 25-22, 25-17
846800 16-11-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 13-25, 16-25, 14-25, 17-25
846770 16-11-2019 12:45 Podarwic DS 2 SNA DS 2 3-2 19-25, 25-15, 16-25, 25-13, 15-6
846750 09-11-2019 18:30 SNA DS 2 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-20, 19-25, 25-23
846842 09-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 24-26, 25-18, 25-22, 25-21
846760 08-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Podarwic DS 2 3-2 25-19, 18-25, 25-18, 21-25, 15-12
846852 08-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-15, 25-5, 25-18, 25-13
846832 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 2-3 14-25, 25-19, 25-15, 20-25, 8-15
846802 02-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 6 3-1 25-13, 25-12, 25-22, 17-25
846860 02-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Podarwic DS 2 0-4 18-25, 16-25, 18-25, 17-25
846792 02-11-2019 15:30 RVC/Libanon '50 DS 6 SNA DS 2 4-0 25-12, 25-18, 25-18, 25-22
846782 02-11-2019 14:00 Phoenix DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 9-25, 10-25, 13-25, 15-25
846861 31-10-2019 20:00 Vridos DS 1 Phoenix DS 2 2-3 25-12, 23-25, 25-20, 21-25, 10-15
846826 26-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 20-25, 19-25, 25-20, 18-25
846857 26-10-2019 16:00 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 6 2-3 25-16, 25-16, 16-25, 22-25, 10-15
846774 26-10-2019 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-21, 25-13, 25-20
846834 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 4-0 25-18, 25-14, 25-14, 26-24
846836 19-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 SNA DS 2 1-3 21-25, 25-21, 17-25, 18-25
846822 18-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 3 0-4 22-25, 19-25, 18-25, 20-25
846819 16-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-10, 25-23, 19-25, 25-15
846804 12-10-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 20-25, 14-25, 17-25, 18-25
846844 12-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 3 0-4 18-25, 11-25, 23-25, 14-25
846814 11-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 SNA DS 2 0-4 19-25, 20-25, 9-25, 19-25
846784 05-10-2019 16:00 Phoenix DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 25-16, 13-25, 19-25, 17-25
846856 05-10-2019 12:00 Volley Zuid DS 3 Vridos DS 1 4-0 25-15, 25-16, 25-19, 25-22
846744 04-10-2019 21:00 Volley Zuid DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-2 25-11, 25-22, 20-25, 19-25, 15-4
846764 04-10-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Smash'66 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-13, 25-11
846754 02-10-2019 21:15 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 25-9, 25-23, 25-17
846816 02-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Podarwic DS 2 0-4 20-25, 26-28, 14-25, 25-27
846801 28-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Vridos DS 1 4-0 25-14, 25-12, 25-18, 25-23
846806 28-09-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-7, 23-25, 28-26
846756 21-09-2019 16:30 SNA DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 25-19, 26-28, 21-25, 20-25
846786 21-09-2019 16:00 Phoenix DS 2 Smash'66 DS 2 3-2 25-17, 29-27, 21-25, 16-25, 15-13
846796 21-09-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-20, 25-21, 25-12
846776 21-09-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 3-1 25-14, 25-13, 25-22, 21-25
846766 20-09-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 4-0 25-15, 25-22, 25-17, 25-13

Uitslagen Vedo'70 Dames 2

2e klasse B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1005355 28-11-2020 18:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005337 07-11-2020 13:15 zaterdag 7 november 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1005437 31-10-2020 13:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005349 17-10-2020 18:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005371 10-10-2020 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-15, 25-15, 25-23
1005351 03-10-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 0-4 13-25, 20-25, 9-25, 17-25
1005393 26-09-2020 18:30 Flits DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-11, 25-8, 25-21, 25-9
1005353 19-09-2020 18:30 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 21-25, 19-25, 21-25, 27-25
846685 18-04-2020 19:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846665 04-04-2020 11:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
846687 28-03-2020 19:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846732 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
846699 14-03-2020 14:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
846689 19-02-2020 20:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 2 3-2 25-20, 25-22, 23-25, 21-25, 15-5
846610 15-02-2020 16:00 Volley Zuid DS 5 Vedo'70 DS 2 3-1 25-15, 25-15, 18-25, 25-14
846721 03-02-2020 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 3-1 25-16, 22-25, 25-19, 25-18
846681 01-02-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 3-1 25-22, 28-26, 23-25, 25-19
846710 29-01-2020 20:30 Vollido DS 2 Vedo'70 DS 2 2-3 25-18, 19-25, 19-25, 25-17, 12-15
846621 24-01-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 8 Vedo'70 DS 2 3-1 25-23, 23-25, 25-19, 25-17
846683 18-01-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley2B DS 4 1-3 27-25, 13-25, 14-25, 20-25
846686 15-01-2020 20:00 Vedo'70 DS 2 VCN DS 6 4-0 25-20, 25-13, 25-17, 25-14
846643 09-01-2020 19:00 Erasmus Volley DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-12, 25-14, 25-17
846676 07-12-2019 14:30 Flits DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-18, 25-13, 25-13
846691 30-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 WHV DS 3 0-4 12-25, 14-25, 10-25, 14-25
846688 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 1-3 11-25, 23-25, 21-25, 25-23
846690 02-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 10-25, 12-25, 20-25, 22-25
846682 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 0-4 10-25, 15-25, 12-25, 8-25
846684 19-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Erasmus Volley DS 2 0-4 12-25, 10-25, 8-25, 13-25
846632 04-10-2019 20:45 Volley2B DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-21, 25-4
846654 21-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-1, 25-12, 25-17, 25-14

Uitslagen Vedo'70 Dames 3

3e klasse I

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1045959 20-11-2020 19:15 vrijdag 20 november 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1045979 18-11-2020 19:30 woensdag 18 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1045980 07-11-2020 16:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1045974 31-10-2020 16:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1045977 17-10-2020 16:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1045969 10-10-2020 13:30 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 2-3 23-25, 23-25, 25-23, 25-19, 13-15
1045964 25-09-2020 19:45 SNA DS 3 Vedo'70 DS 3 1-3 25-16, 11-25, 14-25, 14-25
1045978 19-09-2020 16:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 3-1 25-20, 15-25, 30-28, 25-15
1045976 12-09-2020 16:30 zaterdag 12 september 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
961604 15-04-2020 19:30 woensdag 15 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
961602 03-04-2020 20:00 vrijdag 3 april 00, Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2, 5165TJ Waspik
961606 28-03-2020 17:15 zaterdag 28 maart 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
961582 21-03-2020 13:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
961605 07-03-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Erasmus Volley DS 6 4-0 25-15, 25-22, 25-20, 25-14
961592 20-02-2020 21:00 Erasmus Volley DS 6 Vedo'70 DS 3 1-3 20-25, 19-25, 25-16, 19-25
961603 05-02-2020 19:15 Vedo'70 DS 3 Smash'66 DS 3 1-3 25-9, 9-25, 24-26, 22-25
961587 28-01-2020 19:30 Switch'89 DS 2 Vedo'70 DS 3 3-1 25-19, 25-22, 23-25, 25-21
961607 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 4 1-3 17-25, 21-25, 25-21, 20-25
961597 11-01-2020 13:00 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 4-0 29-27, 25-13, 25-13, 26-24
923840 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 0-4 10-25, 10-25, 10-25, 20-25
848577 07-12-2019 16:30 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 3-1 25-17, 14-25, 25-22, 25-12
923841 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 4 1-3 17-25, 25-16, 11-25, 20-25
846688 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 1-3 11-25, 23-25, 21-25, 25-23
923834 16-11-2019 14:45 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-18, 25-15, 25-10, 25-20
848593 09-11-2019 12:15 Volley Tilburg DS 8 Vedo'70 DS 3 3-1 25-16, 25-12, 23-25, 25-16
846690 02-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 10-25, 12-25, 20-25, 22-25
923839 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 0-4 13-25, 18-25, 18-25, 13-25
846682 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 0-4 10-25, 15-25, 12-25, 8-25
846684 19-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Erasmus Volley DS 2 0-4 12-25, 10-25, 8-25, 13-25
923842 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Tilburg DS 8 0-4 18-25, 12-25, 17-25, 11-25
848580 09-10-2019 19:45 Vedo'70 DS 3 OKK '70 DS 3 1-3 14-25, 25-22, 23-25, 26-28
848558 04-10-2019 21:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vedo'70 DS 3 4-0 25-4, 25-12, 25-21, 25-13
846632 04-10-2019 20:45 Volley2B DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-21, 25-4
846654 21-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-1, 25-12, 25-17, 25-14
923828 20-09-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 3 3-2 23-25, 22-25, 25-16, 25-14, 15-10

Uitslagen Vedo'70 Heren 1

3e Klasse C

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1010451 14-11-2020 17:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1010463 07-11-2020 18:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1010472 24-10-2020 11:30 zaterdag 24 oktober 30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD Nieuwendijk NB
1010467 21-10-2020 20:45 woensdag 21 oktober 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1072144 17-10-2020 18:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1072140 10-10-2020 16:30 Flits HS 3 Vedo'70 HS 1 3-1 15-25, 25-23, 25-20, 30-28
1010460 03-10-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 2 0-4 24-26, 19-25, 17-25, 23-25
1072151 26-09-2020 16:30 Vollido HS 6 Vedo'70 HS 1 1-3 23-25, 11-25, 25-20, 18-25
1010462 19-09-2020 18:30 Vedo'70 HS 1 Volley Meerkerk'95 HS 2 0-4 21-25, 15-25, 18-25, 21-25
954802 18-04-2020 19:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
954806 02-04-2020 21:00 donderdag 2 april 00, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
954800 28-03-2020 19:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
954785 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
954811 14-03-2020 14:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
954801 07-03-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 VIA HS 1 4-0 25-18, 25-14, 25-10, 25-18
954799 01-02-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Meteoor HS 1 4-0 25-11, 25-18, 25-13, 25-20
954795 25-01-2020 16:45 Podarwic HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 25-23, 25-14, 14-25, 24-26, 15-13
954798 18-01-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 3-2 23-25, 25-20, 23-25, 25-17, 15-5
954790 07-01-2020 21:00 Meteoor HS 1 Vedo'70 HS 1 1-3 21-25, 21-25, 25-22, 18-25
852239 14-12-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Atak'55 HS 4 1-3 17-25, 28-26, 21-25, 9-25
852234 07-12-2019 16:00 Condor HS 3 Vedo'70 HS 1 0-4 25-27, 12-25, 10-25, 9-25
852241 30-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Gepidae HS 4 1-3 16-25, 21-25, 22-25, 25-20
852206 23-11-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 25-23, 15-25, 16-25, 25-20, 15-11
923908 09-11-2019 14:00 Hands up HS 3 Vedo'70 HS 1 3-1 25-19, 22-25, 25-21, 25-20
923905 02-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VVC-Vught HS 3 4-0 25-16, 25-13, 25-20, 25-15
852215 26-10-2019 11:00 Volley Tilburg HS 7 Vedo'70 HS 1 1-3 16-25, 20-25, 25-22, 17-25
852238 19-10-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 1 4-0 28-26, 25-18, 25-19, 25-19
939852 17-10-2019 19:30 ROWI HS 3 Vedo'70 HS 1 4-0 25-14, 25-16, 25-18, 25-22
923900 21-09-2019 15:00 zaterdag 21 september 00, Speellocatie: Het Turfschip, Schipperstraat 2, 4871KK Etten-Leur

Uitslagen Vedo'70 Meisjes A

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1056618 28-11-2020 12:15 zaterdag 28 november 15, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG Ameide
1056620 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1056622 21-11-2020 13:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC Barendrecht
1014116 14-11-2020 13:30 zaterdag 14 november 30, Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b, 3381LL Giessenburg
1014101 14-11-2020 12:15 zaterdag 14 november 15, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG Ameide
1014120 07-11-2020 13:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC Barendrecht
1014107 06-11-2020 19:15 vrijdag 6 november 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1014113 05-11-2020 19:30 donderdag 5 november 30, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1014121 31-10-2020 17:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC Barendrecht
1014115 31-10-2020 12:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b, 3381LL Giessenburg
1014102 24-10-2020 12:15 zaterdag 24 oktober 15, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG Ameide
1014111 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1014123 17-10-2020 13:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC Barendrecht
1014117 10-10-2020 15:30 Vridos MA 1 Phoenix MA 1 3-1 25-19, 25-20, 25-16, 20-25
1014105 09-10-2020 19:15 vrijdag 9 oktober 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1014112 03-10-2020 14:00 Phoenix MA 1 Vridos MA 1 0-4 11-25, 8-25, 12-25, 20-25
1014103 03-10-2020 12:15 AVVA MA 2 Spirit MA 1 2-3 26-24, 25-21, 21-25, 19-25, 7-15
1014118 26-09-2020 12:00 Vridos MA 1 Spirit MA 1 3-2 14-25, 21-25, 25-17, 25-16, 15-4
1014106 25-09-2020 19:15 vrijdag 25 september 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1014122 19-09-2020 13:00 Spirit MA 1 Phoenix MA 1 3-1 25-22, 21-25, 25-16, 25-16
1056619 11-09-2020 19:15 vrijdag 11 september 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
853314 14-12-2019 14:45 Vridos MA 1 AVVA MA 1 2-3 25-21, 22-25, 25-23, 15-25, 13-15
853306 14-12-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 VIA MA 1 1-3 21-25, 20-25, 25-13, 19-25
853294 07-12-2019 12:15 AVVA MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 4-0 25-9, 25-7, 25-17, 25-14
853312 07-12-2019 11:00 VIA MA 1 Vridos MA 1 4-0 25-21, 25-23, 25-10, 25-16
853301 30-11-2019 16:45 Next Volley Dordrecht MA 4 VIA MA 1 0-4 12-25, 13-25, 15-25, 11-25
853307 30-11-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 Vridos MA 1 3-2 25-22, 18-25, 24-26, 25-18, 15-10
853313 29-11-2019 20:00 Vridos MA 1 AVVA MA 1 1-3 9-25, 9-25, 27-25, 16-25
853298 23-11-2019 16:45 Next Volley Dordrecht MA 4 AVVA MA 1 0-4 11-25, 14-25, 16-25, 14-25
853310 23-11-2019 11:00 VIA MA 1 Vedo'70 MA 1 3-1 25-14, 22-25, 25-19, 25-14
853317 16-11-2019 13:00 Vridos MA 1 VIA MA 1 3-2 14-25, 25-12, 17-25, 26-24, 15-11
853295 16-11-2019 12:15 AVVA MA 1 Vedo'70 MA 1 3-1 25-15, 18-25, 25-6, 25-16
853304 14-11-2019 20:00 Vedo'70 MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 4-0 25-20, 25-12, 25-13, 25-21
853302 09-11-2019 16:45 Next Volley Dordrecht MA 4 Vridos MA 1 3-2 25-20, 25-21, 22-25, 17-25, 15-6
853308 09-11-2019 11:00 VIA MA 1 AVVA MA 1 0-4 19-25, 18-25, 20-25, 25-27
853316 08-11-2019 20:00 Vridos MA 1 Vedo'70 MA 1 0-4 19-25, 24-26, 19-25, 23-25
853297 02-11-2019 14:00 AVVA MA 1 Vridos MA 1 4-0 25-22, 25-12, 25-8, 25-18
853303 26-10-2019 15:30 Vedo'70 MA 1 AVVA MA 1 0-4 17-25, 23-25, 11-25, 23-25
853309 26-10-2019 11:00 VIA MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 4-0 25-20, 25-13, 25-13, 25-20
853293 19-10-2019 14:00 AVVA MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 4-0 25-8, 25-22, 25-4, 25-14
853305 19-10-2019 14:00 Vedo'70 MA 1 VIA MA 1 2-3 28-26, 12-25, 27-25, 23-25, 3-15
853315 12-10-2019 11:30 Vridos MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 3-1 25-13, 25-8, 14-25, 25-9
853296 05-10-2019 14:00 AVVA MA 1 VIA MA 1 4-0 25-12, 25-21, 25-12, 25-8
853300 28-09-2019 16:45 Next Volley Dordrecht MA 4 Vedo'70 MA 1 2-3 25-22, 25-19, 20-25, 19-25, 13-15
853311 21-09-2019 11:00 VIA MA 1 Vridos MA 1 3-1 25-8, 27-25, 23-25, 25-15
853299 20-09-2019 20:30 Next Volley Dordrecht MA 4 Vedo'70 MA 1 1-3 21-25, 12-25, 14-25, 25-13

Uitslagen Vedo'70 Jongens B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
956199 18-04-2020 17:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB Ouderkerk aan den IJssel
956188 18-04-2020 15:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
956195 15-04-2020 18:45 woensdag 15 april 45, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
956187 04-04-2020 14:45 zaterdag 4 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
956175 04-04-2020 14:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
956194 04-04-2020 09:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
956181 28-03-2020 16:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: De Brug, Aziƫlaan 43, 5152JB Drunen
956192 28-03-2020 15:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
956184 21-03-2020 14:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
956201 21-03-2020 13:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1, 2935SB Ouderkerk aan den IJssel
956193 21-03-2020 09:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
956176 19-03-2020 20:00 donderdag 19 maart 00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
956179 14-03-2020 15:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen
956202 14-03-2020 14:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: De Bakwetering, Nicolaas Beetsstraat 403, 2941TN Lekkerkerk
956190 07-03-2020 15:30 Vedo'70 JB 1 Podarwic JB 1 1-3 16-25, 19-25, 25-21, 12-25
956177 07-03-2020 12:30 Flits JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 3-1 25-11, 25-19, 25-27, 25-13
956191 20-02-2020 19:00 Vedo'70 JB 1 VIA JB 1 0-4 21-25, 18-25, 22-25, 17-25
956174 15-02-2020 14:30 Flits JB 1 Podarwic JB 1 4-0 25-20, 25-22, 26-24, 25-23
956182 08-02-2020 15:15 Minerva JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 1-3 12-25, 17-25, 22-25, 25-22
956183 08-02-2020 14:45 Podarwic JB 1 Flits JB 1 0-4 25-27, 23-25, 16-25, 17-25
956196 08-02-2020 09:30 VIA JB 1 Vedo'70 JB 1 3-1 25-20, 25-11, 25-16, 12-25
956198 03-02-2020 18:15 Voleco/VC Krimpen JB 2 Flits JB 1 2-3 25-20, 25-18, 13-25, 20-25, 10-15
956189 01-02-2020 15:30 Vedo'70 JB 1 Minerva JB 1 3-1 28-26, 25-21, 25-17, 11-25
956178 25-01-2020 15:15 Minerva JB 1 Flits JB 1 1-3 25-19, 18-25, 20-25, 19-25
956185 25-01-2020 14:45 Podarwic JB 1 Vedo'70 JB 1 4-0 25-14, 25-14, 25-16, 25-22
956197 25-01-2020 09:30 VIA JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 3-1 25-23, 25-13, 25-9, 21-25
956173 18-01-2020 14:30 Flits JB 1 Minerva JB 1 2-3 25-17, 21-25, 25-20, 21-25, 6-15
956200 18-01-2020 13:00 Voleco/VC Krimpen JB 2 Podarwic JB 1 3-1 25-18, 25-18, 25-22, 23-25
956180 11-01-2020 16:45 Minerva JB 1 Vedo'70 JB 1 3-1 25-19, 25-20, 22-25, 27-25
956186 11-01-2020 14:45 Podarwic JB 1 VIA JB 1 3-1 26-24, 25-22, 19-25, 25-16
856016 14-12-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 4-0 25-23, 25-23, 26-24, 25-19
856010 14-12-2019 13:00 Vridos JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-18, 25-11, 25-12, 25-14
901869 07-12-2019 16:30 Spirit JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-9, 25-7, 25-9, 25-14
856013 07-12-2019 14:45 Vridos JC 1 Vedo'70 JC 1 3-1 25-23, 25-23, 14-25, 26-24
901868 30-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Spirit JC 1 2-3 22-25, 25-17, 25-19, 22-25, 6-15
859482 30-11-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 VC WIK Groot-Ammers JC 1 0-4 11-25, 18-25, 20-25, 11-25
901873 23-11-2019 16:30 Spirit JC 1 Vedo'70 JC 1 3-2 25-21, 25-16, 22-25, 13-25, 15-11
856002 23-11-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 Vridos JC 1 0-4 16-25, 6-25, 15-25, 17-25
856015 16-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-17, 25-19, 25-19, 25-17
856012 16-11-2019 11:30 Vridos JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 2-3 25-22, 22-25, 18-25, 25-18, 9-15
901864 09-11-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 Spirit JC 1 0-4 13-25, 16-25, 7-25, 10-25
856009 09-11-2019 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vedo'70 JC 1 1-3 14-25, 25-20, 16-25, 18-25
940604 05-11-2019 18:15 Next Volley Dordrecht JC 2 Vedo'70 JC 1 0-4 13-25, 16-25, 20-25, 17-25
856018 02-11-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Vridos JC 1 3-1 23-25, 26-24, 25-12, 25-20
901865 02-11-2019 12:00 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Spirit JC 1 1-3 11-25, 17-25, 6-25, 25-22
901870 26-10-2019 14:30 Spirit JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-10, 25-12, 25-10, 25-16
856014 26-10-2019 12:45 Vridos JC 1 Vedo'70 JC 1 0-4 18-25, 11-25, 7-25, 21-25
901867 19-10-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Spirit JC 1 3-1 20-25, 25-14, 25-17, 25-17
856008 18-10-2019 19:15 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vridos JC 1 1-3 18-25, 25-20, 22-25, 21-25
901866 12-10-2019 13:00 Vridos JC 1 Spirit JC 1 1-3 21-25, 15-25, 16-25, 25-23
856005 12-10-2019 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Next Volley Dordrecht JC 2 4-0 25-14, 25-14, 25-13, 25-16
901871 05-10-2019 14:30 Spirit JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 3-1 25-11, 25-15, 25-9, 21-25
856003 28-09-2019 12:45 zaterdag 28 september 45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
856007 28-09-2019 10:00 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vridos JC 1 1-3 19-25, 25-19, 19-25, 7-25
901872 21-09-2019 12:30 Spirit JC 1 Vridos JC 1 3-1 15-25, 25-23, 25-17, 25-22
856001 21-09-2019 11:00 Next Volley Dordrecht JC 2 VC WIK Groot-Ammers JC 1 0-4 6-25, 21-25, 15-25, 14-25

Uitslagen Vedo'70 Recreanten

Gorkum mix poule B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1066953 28-11-2020 14:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1032061 26-11-2020 19:30 donderdag 26 november 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032031 24-11-2020 21:15 dinsdag 24 november 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1066946 20-11-2020 20:30 vrijdag 20 november 30, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1032051 17-11-2020 20:00 dinsdag 17 november 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
1032057 16-11-2020 19:45 maandag 16 november 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1066955 12-11-2020 21:15 donderdag 12 november 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1032062 12-11-2020 19:30 donderdag 12 november 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032026 10-11-2020 21:15 dinsdag 10 november 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1032020 07-11-2020 14:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1032014 05-11-2020 20:45 donderdag 5 november 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032053 03-11-2020 20:00 dinsdag 3 november 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
1032058 02-11-2020 19:45 maandag 2 november 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1066956 31-10-2020 16:30 zaterdag 31 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032034 29-10-2020 21:15 donderdag 29 oktober 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1032063 29-10-2020 19:30 donderdag 29 oktober 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032015 15-10-2020 20:45 donderdag 15 oktober 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032028 13-10-2020 21:15 dinsdag 13 oktober 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1032059 12-10-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Set Up XR 1 0-4 18-25, 11-25, 16-25, 20-25
1032041 09-10-2020 20:45 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 3-1 25-13, 25-6, 15-25, 25-16
1032064 08-10-2020 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-21, 25-21, 25-17, 25-6
1066957 06-10-2020 20:00 Set Up XR 1 WHV XR 2 4-0 25-4, 26-24, 29-27, 25-15
1032016 01-10-2020 20:45 Volley Meerkerk'95 XR 1 Set Up XR 1 0-4 19-25, 11-25, 12-25, 21-25
1032029 29-09-2020 21:15 Meteoor XR 1 SNA XR 2 3-1 16-25, 25-16, 25-15, 25-14
1032048 22-09-2020 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 3-1 19-25, 25-22, 28-26, 25-19
1066958 21-09-2020 19:45 Smash'66 XR 1 WHV XR 2 1-3 23-25, 14-25, 25-22, 13-25
1032017 17-09-2020 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Smash'66 XR 1 0-4 15-25, 15-25, 14-25, 11-25
1066959 17-09-2020 19:30 VIA XR 2 WHV XR 2 0-4 22-25, 23-25, 19-25, 13-25
1032030 15-09-2020 21:15 Meteoor XR 1 Set Up XR 1 3-1 25-17, 25-13, 25-8, 25-27
929248 18-04-2020 16:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
929293 18-04-2020 15:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
929300 16-04-2020 21:15 donderdag 16 april 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929307 16-04-2020 20:30 donderdag 16 april 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929265 03-04-2020 20:30 vrijdag 3 april 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
929279 31-03-2020 21:00 dinsdag 31 maart 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
929272 31-03-2020 20:00 dinsdag 31 maart 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
929295 28-03-2020 15:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
929302 26-03-2020 21:15 donderdag 26 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929309 26-03-2020 20:30 donderdag 26 maart 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929243 21-03-2020 18:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
929250 19-03-2020 19:30 donderdag 19 maart 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
929281 17-03-2020 21:00 dinsdag 17 maart 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
929288 16-03-2020 19:45 maandag 16 maart 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
929304 12-03-2020 21:15 donderdag 12 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929311 12-03-2020 20:30 donderdag 12 maart 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929297 07-03-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-15, 25-18, 25-13, 25-13
929259 06-03-2020 20:30 Serve'68 XR 1 VIA XR 2 2-2 22-25, 25-12, 25-23, 19-25
929266 03-03-2020 20:00 Set Up XR 1 SNA XR 2 0-4 16-25, 18-25, 23-25, 11-25
944810 21-02-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Set Up XR 1 3-1 28-26, 25-23, 25-21, 13-25
929246 18-02-2020 20:15 SNA XR 2 Smash'66 XR 1 2-2 25-22, 22-25, 25-22, 23-25
929244 15-02-2020 16:30 SNA XR 2 Set Up XR 1 4-0 25-7, 25-16, 25-18, 25-12
929286 10-02-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 16-25, 20-25, 25-18, 25-22
929245 08-02-2020 18:30 SNA XR 2 Meteoor XR 1 1-3 22-25, 18-25, 25-21, 23-25
929313 06-02-2020 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-11, 25-14, 25-21, 25-22
929252 06-02-2020 19:30 VIA XR 2 Set Up XR 1 1-3 25-22, 8-25, 14-25, 17-25
929247 01-02-2020 16:30 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 3-1 27-25, 25-9, 25-14, 22-25
929275 28-01-2020 21:00 Meteoor XR 1 VIA XR 2 4-0 25-16, 25-15, 25-11, 25-20
929268 28-01-2020 20:00 Set Up XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 25-19, 19-25, 25-21, 11-25
929282 27-01-2020 19:45 Smash'66 XR 1 SNA XR 2 0-4 23-25, 18-25, 19-25, 20-25
929261 24-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Meteoor XR 1 3-1 25-19, 15-25, 25-15, 25-22
929254 23-01-2020 19:30 VIA XR 2 Smash'66 XR 1 1-3 22-25, 25-11, 16-25, 15-25
929291 18-01-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 2-2 24-26, 28-30, 25-11, 25-15
929298 16-01-2020 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 SNA XR 2 0-4 21-25, 11-25, 11-25, 12-25
929277 14-01-2020 21:00 Meteoor XR 1 Set Up XR 1 2-2 18-25, 25-12, 17-25, 25-17
929284 13-01-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 21-25, 25-16, 22-25, 25-23
929249 11-01-2020 18:30 SNA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-11, 25-15, 25-19, 25-8
929263 10-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 25-23, 25-12, 15-25, 23-25
929256 09-01-2020 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 15-25, 19-25, 14-25, 25-22
929270 07-01-2020 20:00 Set Up XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 28-26, 23-25, 25-22, 25-15
929294 14-12-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 25-16, 24-26, 18-25, 25-17
929301 12-12-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Set Up XR 1 0-4 17-25, 12-25, 23-25, 13-25
929308 12-12-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Serve'68 XR 1 1-3 11-25, 18-25, 25-18, 19-25
929278 10-12-2019 21:00 Meteoor XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 21-25, 25-19, 25-13, 25-22
929273 03-12-2019 20:00 Set Up XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 2-2 25-6, 25-11, 15-25, 18-25
929287 02-12-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 25-16, 9-25, 24-26, 25-20
929242 30-11-2019 18:30 SNA XR 2 VIA XR 2 4-0 25-17, 25-15, 25-10, 25-20
929303 28-11-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Smash'66 XR 1 0-4 19-25, 11-25, 18-25, 16-25
929310 28-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Meteoor XR 1 1-3 12-25, 8-25, 26-24, 10-25
929260 22-11-2019 20:30 vrijdag 22 november 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
929280 19-11-2019 21:00 Meteoor XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 2-2 20-25, 20-25, 25-19, 25-13
929296 16-11-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 18-25, 25-10, 25-18, 25-22
929258 15-11-2019 20:30 Serve'68 XR 1 SNA XR 2 1-3 23-25, 25-22, 18-25, 16-25
929289 11-11-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 25-17, 25-13, 24-26, 25-10
929253 09-11-2019 15:00 VIA XR 2 Meteoor XR 1 2-2 13-25, 28-26, 25-23, 6-25
929312 07-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 15-25, 22-25, 25-18, 28-26
929251 07-11-2019 19:30 VIA XR 2 Serve'68 XR 1 1-3 16-25, 25-16, 13-25, 19-25
929305 31-10-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-7, 25-5, 25-16, 25-19
929267 29-10-2019 20:00 Set Up XR 1 VIA XR 2 3-1 17-25, 25-23, 25-20, 25-22
929292 26-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-23, 20-25, 25-10, 25-18
929274 22-10-2019 21:00 Meteoor XR 1 SNA XR 2 1-3 25-27, 25-22, 16-25, 17-25
929290 19-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 4-0 25-13, 25-19, 25-12, 25-14
929276 15-10-2019 21:00 Meteoor XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-21, 16-25, 25-12, 27-25
929283 07-10-2019 19:45 Smash'66 XR 1 VIA XR 2 3-1 22-25, 25-10, 25-22, 25-14
929262 04-10-2019 20:30 Serve'68 XR 1 Smash'66 XR 1 2-2 25-19, 25-23, 27-29, 18-25
929255 03-10-2019 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 1-3 21-25, 25-18, 11-25, 13-25
929269 01-10-2019 20:00 Set Up XR 1 Meteoor XR 1 1-3 25-23, 22-25, 11-25, 15-25
929299 26-09-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 VIA XR 2 4-0 25-20, 25-23, 25-14, 25-15
929306 26-09-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 SNA XR 2 0-4 15-25, 10-25, 12-25, 16-25
929285 23-09-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Set Up XR 1 3-1 25-15, 25-14, 14-25, 25-19
929264 20-09-2019 20:30 Serve'68 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 25-17, 17-25, 24-26, 22-25
929257 19-09-2019 19:30 VIA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 26-28, 25-13, 25-20, 25-18
929271 17-09-2019 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-22, 25-19, 25-13, 25-18